Vážená pani, vážený pán,

obraciame sa na Vás s prosbou o spoluprácu pri realizácii projektu výskumu koučovania a mentoringu v Európe.

Je to najväčší a najambicióznejší výskum koučovania a mentoringu, aký sa doposiaľ uskutočnil.
 
Cieľom tohto výskumu je porozumieť, v čom sa koučing a mentoring v rámci Európy podobajú a v čom sa odlišujú. Spolu s partnermi z celej Európy sme pripravili krátky prieskum, ktorý je k dispozícii v 31 jazykoch, vrátane slovenčiny.
 
Tento prieskum je podporovaný európskymi hlavnými koučovskými a manažérskymi organizáciami, vrátane EMCC, ICF, Association of Coaching a viac ako 100 národnými koučovskými a manažérskymi organizáciami. Zaujímajú nás názory koučov, mentorov a tých, ktorí manažujú koučingové a mentoringové programy vo svojich organizáciách.
 
Projekt sa stal skutočnosťou len vďaka unikátnej spolupráci 50 tímov výskumníkov z celej Európy, ktorí spolupracovali na tomto výnimočnom projekte. Radi by sme Vás povzbudili, aby ste sa doň zapojili a zdieľali Vaše názory.
 
Ako účastníci prieskumu sa budete môcť dostať k jeho výsledkom na stránkach Slovenskej asociácie koučov a slovenskej pobočky ICF - Medzinárodnej federácie koučov. Vyplnením tohto krátkeho prieskumu získate tiež možnosť vyhrať Apple iPad.
 
Projekt riadi Dr. Jonathan Passmore, Centre for Coaching, Henley Business School, University of Reading, UK a na Slovensku Zlatica M. Stubbs, BA, PCC, ZMS Consulting & Coaching s.r.o.

Kliknite na modré tlačidlo
a vyberte z roletky jazyk (slovenský)

Prieskum
Prosím, neváhajte tento mail preposlať Vašim kolegom, firmám a klientom, ktorí využívajú koučing a mentoring a mohli by k tomuto prieskumu prispieť.
 
Vopred ďakujeme za spoluprácu.
S pozdravom

Zlatica Stubbs

Zlatica M. Stubbs, BA, PCC.
Profesionálny kouč, Mentor, Supervízor koučov

Zakladajúca členka SAKO a ICF SK
Národný Partner Európskeho Koučovacieho a Mentoringového Prieskumu

Tel.č. 00421 905 985 365
 
PCC
Koordinátorka prieskumu za SR je členkou SAKowww.koucovia.sk
Email Marketing Powered by Mailchimp
Tento e-mail ste dostali, pretože ste v databáze sympatizantov koučovania SAKo. V prípade, že sa chcete z odberov odhlásiť, použite link nižšie: 

prihlásenie k odberu  - úprava odberu
odhlásenie z odberu