Storytelling for leaders -
špeciálne pre členov SAKo
Na poslednej Koučovici (peer-campe) mal Peter Benkovič prednášku na tému Challenging Coaching a rozprával o ňom tak pútavo, že sme zatúžili dozvedieť sa viac aj o forme takéhoto rozprávania.

Keďže viem, že organizuje workshopy aj na tému "storytelling" a Peter je zdieľny človek, podarilo sa nám s ním "vyrokovať" výhodnú cenu, špeciálne len pre členov SAKo.

Na základe toho našiel Peter 2 termíny, v ktorých, ak sa nájde min. 8 a max. 12 poslucháčov zasvätí účastníkov do tajov storytellingu za cenu 120 €, namiesto bežnej ceny pre verejnosť 300 €.

STORYTELLING  FOR  LEADERS


- tento workshop organizuje Maxman Consultants pre členov SAKo, ktorí si chcú rozšíriť svoje kompetencie o rozprávanie biznis príbehov.

Naučíte sa vytvoriť a povedať príbehy, ktoré pomôžu budovať dobré vzťahy s poslucháčmi, objasňujú dôvody vašich rozhodnutí, pomáhajú meniť postoje, inšpirujú na základe úspechov iných.

 

KEDY

20. 4. 2016, streda
16. 5. 2016, pondelok
9:30 - 17:30

KDE

Maxman Consultants
Gajova 4
Bratislava

CENA

120 €
v cene je účastnícky poplatok
a drobné občerstvenie

 

Uvedená cena je bez DPH
a neplátcom DPH môže byť bez DPH aj fakturovaná.

VEDIE

PhDr. Peter Benkovič
benkovič@maxman-consultants.com
+421 905 632 559
Prihláška
Pri zvýhodnenej cene workshopu Petrova ústretovosť nekončí, okrem neho venuje členom SAKo bezplatne aj vlastný preklad výťahu z knihy CHALLENGING COACHING, o ktorom na Koučovici tak zaujímavo rozprával.
(ah)
WEB
E-MAIL
FACEBOOK
www.koucovia.sk Email Marketing Powered by Mailchimp
Tento e-mail ste dostali, lebo ste alebo
ste minulý rok boli členom/-kou SAKo
Odhlásenie z odberu