Copy
Tento email je zasílán členům klubu YachtCharter Marten
Zobrazit email jako webovou stránku

EMERGENSEA 2017

Vážení přátelé, jachtaři a zákazníci

Zasíláme Vám nabídku pro pojištění u EMERGENSEA. Od letošního roku, jsme výhradní zástupci této záchranné služby na moři pro Českou a Slovenskou republiku. Tato společnost se zabývá monitoringem celého Jadranu, části Řecka, Černé Hory, Slovinska, Itálie a Sardinie. Každý jachtař se nyní může pojistit na svou týdenní plavbu u EMERGENSEA. Tato Chorvatská společnost Vás potom zaregistruje do členů EMEREGENSEA. Veškeré další informace naleznete www.emergensea.net

Tato společnost obdržela na veletrhu v Portoroži prestižní ocenění, jako produkt a služba roku 2015-16.  Pro Vás jachtaře je to takový žlutý anděl na moři, který Vám v případě nouze přispěchá na pomoc. Jsme velice rádi, že Vám mohu tuto službu nabídnout, protože myslím, že je dobré někoho na moři mít, když jsem daleko od maríny, kde jsem loď vypůjčil a potřebuji pomoci.
Objednat EMERGENSEA e-mailem
Jak služba funguje?
 

Bezplatně si stáhněte z APP STORE nebo GOOGLE PLAY do svého mobilu bezplatnou aplikaci (oranžovo modré barvy) do svého mobilu. Můžete i přímo na stránkách www.emergensea.net
Tuto aplikaci máte v mobilu a po registraci a zaplacení služby obdržíte kód, kterým aplikaci zapnete
Máte v aplikaci jen tlačítko, souřadnice a jiné informace(počasí, benzinové pumpy, web, telefon na hlavního Skippera, atd.) V případě, že žádáte pomoc, tak jen zmáčknete na tlačítko a okamžitě na centrálu přijde sms s Vaší polohou. EMERGENSEA Vás vyhledá a pomůže Vám.
 
Nabízené služby :
 
Charter Pass: 50.-Eur (platnost 7 dní, charterový týden)pro lodě do 20m
Skipper Pro: 200.-Eur (platnost celoroční, neomezeno počtem plaveb) pro lodě do 20m, platí rok od registrace
Další nabízené služby naleznete na webu : www.emergensea.net
 
 
Při rezervaci jakékoliv služby, klubová sleva YachtMarten pro členy EMERGENSEA na oblečení SLAM ve výši 40% z MOC včetně DPH.
 
Objednat EMERGENSEA e-mailem
Členství obsahuje pro Vás tyto bezplatné služby :
 
  • Tažení lodi do vzdálenosti 10Nm
  • Eskort lodi do 10Nm
  • Zavezení lodi do mariny na molo
  • Lehčí odtah lodi nasedlé na mělčinu
  • Potápěčskou službu do 30min ponoru
  • Transfer 2 osob z lodi
  • Dovezení nafty, PHM, baterií, (naftu, PHM a díly platíte)
  • Info o počasí, varování a Meteo službu
Objednat EMERGENSEA e-mailem
OBJEDNÁVEJTE PROSÍM ZATÍM MAILEM PŘES OBJEDNÁVACÍ TLAČÍTKO
Video, které shrnuje činnost EMERGENSEA v roce 2015
Myslím, že se tato nabídka může mnohým z Vás hodit a zejména Charter Pass se při své ceně lehce ztratí v lodním rozpočtu na týdenní plavbu, při konečném vyúčtování s posádkou. Celoroční pass se vyplatí při 5ti a více plavbách. 
 
Vždy je potřeba myslet na to, že se může něco přihodit a první voláte Marínu. Marína se k Vám nedostane, nebo je nepříznivé počasí a Vy víte, že potom EMERGENSEA vyjede vždy a za všech okolností.  Sami se na webu podívejte, kde všude má základny v Chorvatsku, proto k Vám bude mít vždy blízko.
 
Jsme velice rádi, že Vám toto můžeme nabídnout a postarat se na moři i o Vaši bezpečnost. Vždy bylo našim cílem nabízet kompletní služby pro jachtaře a tímto zastoupením jsme tak učinili.
 

YACHTCHARTER MARTEN vás nyní: proškolí na všechny druhy průkazů i zaoceánské a profesionální, obleče, zajistí charter, prodá jachtu nebo katamarán, zabaví Vás na regatách a akcích které pořádáme a ještě dohlédne na Vaši bezpečnost na moři !!
 
POZOR ! rezervace služby musí být minimálně 12 dní před plavbou !!!
 
Děkuji a věřím, že Vám stále máme co nabídnout.
Martin Jurečka
Facebook YCM
Facebook YCM
Matrin Jurečka
Matrin Jurečka
Yachtmarten.com
Yachtmarten.com
Copyright © 2016 YachtCharter Marten s.r.o., Všechna práva vyhrazená.