Copy
Tento email je zasílán členům klubu YachtCharter Marten
Zobrazit email jako webovou stránku

Novinky pro sezónu 2018

Vážení přátelé a kamarádi, jachtaři !

Děkujeme Vám za přízeň v roce 2017. Jsme velice rádi za to, že Vám můžeme zajišťovat lodě a jachty pro Vaše plavby, akce a dovolené. Pozor! Slevy za včasnou rezervaci se právě spouštějí a proto si neváhejte rezervovat svou loď včas

Doufáme, že si vyberete a budeme Vám moci udělat zajímavou nabídku a opci na Vaši loď, tak aby do konce roku byly všechny slevy započteny. Včasná rezervace Vám zajistí kvalitní výběr lodi a ty nejnovější modely za příjemnou cenu. Po zkušenosti z letošního roku víme, že včasná rezervace, nebo opce, se opravdu vyplatí. Termíny pro červen a září byly letos absolutně vyprodané a byl problém vůbec sehnat jakoukoliv loď v těchto žádaných měsících. Proto neváhejte :)

 

Kapitánské Kurzy 2018

Průkaz skupiny B (voditelj brodice kategorie B)


Pro příští rok 2018 jsme připravili dva termíny: 05.05.-12.05. 2018 dále 08.09.-15.09.2018 Veškeré informace s možností přímé rezervace najdete na našem  webu v sekci kapitánské kurzy a průkazy. Pro květnový termín evidujeme již dvě plné lodě B-46 NEW, ze čtyř volných lodí Bavaria 46 NEW !

Kapitánské průkazy skupiny C

Adria Libar - Marine Training Center 


Naše firma navázala významné partnerství s námořní učilištěm Adria Libar (MARITIME TRAINING CENTER) a získali jsme exklusivní zastoupení této námořní školy pro oblast České a Slovenské republiky. Tato námořní škola připravuje své žáky ke získání vyšších stupňů kapitánských průkazů a také nabízí různé kurzy přežití na moři, meteorologie, astronavigace a radiotelefonie včetně GMDSS.

Pro příští rok 2018 jsou termíny kurzů pro průkazy skupiny C (oceánská plavba, volné moře bez omezení teritora a státu) 13.4.-17.4. 2018
 
Více informací naleznate na našem webu a také se můžete podívat na
nabídku kurzů a ceny.

Kid Sailing 2018

28. 07. - 04. 08. 2018, Murter – Marina Hramina
 
Velmi navštěvovaná akce naší firmy, která našla své každoroční kouzlo plaveb s dětmi.  Termín akce devátého ročníku je stanoven na  28.07.- 04.08.2018. Neváhejte, letos jsme jeli v počtu 13 lodí a jeden Katamarán! Nyní máme v opci nové lodě, které již najdete v našem rezervačním systému.

Rezervační systém a informace naleznete zde na našem webu.

11. ročník Marten Cup 2017

29. 09. - 6. 10. 2018, Murter – Marina Hramina

Naše prestižní klubová akce a fun regata, která je určena pro všechny jachtaře bez rozdílu věku, umění a dovedností. Pro 11. ročník naší klubové regaty Marten Cup 2018 si již můžete rezervovat lodě. Připravili jsme pro vás One Design kategorii a sice  30 x Bavaria 46 (NEW). Neváhejte rezervovat svoji loď, pozvat přátele, rodinu, nebo spolupracovníky, na tuto velkolepou akci.
Rezervace lodí pro Marten Cup 2018 ZDE.

Charter lodí a akce v roce 2018


Vážení přátelé a jachtaři.
Od 23.10.2017 plně zahajujeme rezervace pro rok 2018. Máme pro Vás připraveny akční ceny, zajímavé nabídky a také firemní akce. Mnoho marín nakoupilo nové lodě, proto včasná rezervace nebo opce, Vám zajistí opravdu kvalitní nové lodě. V současné době evidujeme několik prvních rezervací pro rok 2018 a jsme připraveni Vám vždy udělat nabídku na míru, podle Vašich představ. Slevy za včasnou rezervaci, veletrh a klubové akce jsou samozřejmostí. Společnost EMERGENSEA, kterou zastupujeme nabízí ke každému charteru Skipper pas za sníženou cenu 50.-eur. Co je to EMERGENSEA, si přečtěte zde.
Rezervaci můžete provést pře náš web nebo nás kontaktovat přímo mailem.
 
Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na společné plavby v roce 2018 !

SmartKat zastoupení


Jsme výhradní dovozci pro SmartKat pro ČR a SR. Nabízíme tento patentovaný koncept snadno transportovatelné a výkonné plachetnice pro celou rodinu. Použitelnost za každého větru, při silnějším  jde o adrenalinový zážitek, které nadchne i výkonnostní jachtaře a surfaře. 
SmartKat je geniální a patentovaný koncept, o jehož napodobení se snaží mnozí, ale originál je jen jeden a je zatím nedostižný! Jako jediný nafukovací katamarán umožňuje plnohodnotnou performance jízdu v trapézu, zároveň je snadno ovladatelný a nezáludný i pro úplné začátečníky i děti!

Více informací o SmartKatu na našem webu.
Facebook YCM
Facebook YCM
Matrin Jurečka
Matrin Jurečka
Yachtmarten.com
Yachtmarten.com
Za realizační tým:
Martin Jurečka – ředitel YachtCharter Marten s.r.o.
Petr Sedláček – On-line / fotografie / kamera (X Production s.r.o.)

Copyright © 2017 YachtCharter Marten s.r.o., Všechna práva vyhrazená.