Copy
Ak sa vám obsah mailu nezobrazuje správne, otvorte si ho v prehliadači.
Zamyslel si sa už nad tým, čo všetko chceš v najbližšej dobe stihnúť? Koľko miest chceš ešte navštíviť, koľko jedál ochutnať, kopcov preliezť i podliezť alebo koľko detských huncútstiev povystrájať? Uchmatni si svoj BUCKET LIST a odškrtávaj si zážitky na KRAJI SVETA!
S BUCKET LISTOM na Kraj sveta!
Odfotiť sa ako "urbex hunter"
: Huta Etelka
Odfotiť sa ako "urbex hunter"! Zapíš si to na svoj bucket list a objavuj už niekedy poznané, no so zmenenou tvárou. Hľadaj zaujímavé exteriéry či interiéry v opustených budovách. Dostaň sa na tajomné a autentické miesta, ktoré zverejni hneď na svojom "insta feed-e".
Chcem sa odfotiť ako urbex hunter
Selfie vegetariánky s "mäsožravkou"
: Botanická záhrada UPJŠ, Košice
Selfie vegetariánky s „mäsožravkou“! Zapíš si to na svoj bucket list a objavuj dokonalé oázy, plné pokoja a zelene. Len záber teba a zelených stromov či kvetov na KRAJI SVETA, vdýchnu život tvojmu Insta feedu. Princípom sú zaujímavé zákutia a túžba tvoriť foto, ktoré sa zachová v tvojej internej, či externej pamäti.
Chcem selfie v zelenej oáze
Pripútať sa k prírode
: Via Ferrata Kyseľ, NP Slovenský raj
Pripútať sa k prírode! Zapíš si to na svoj bucket list a objavuj železné cesty - ferraty, skáč do neznáma alebo zdolávaj kamenné mestečko na KRAJI SVETA. Všetky tieto zážitky ti rozprúdia krv v žilách a pripútajú ťa k prírode. A to doslovne!
Chcem sa pripútať k prírode
Web
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
SoundCloud
LinkedIn
sa zaoberá destinačným manažmentom pre región Košického kraja. Členmi krajskej organizácie cestovného ruchu sú Košický samosprávny kraj a oblastné organizácie cestovného ruchu Slovenský raj a Spiš, Zemplínska oblastná organizácia cestovného ruchu a KOŠICE Turizmus.