Copy
Ak sa vám obsah mailu nezobrazuje správne, otvorte si ho v prehliadači.
Zoberte ma na Kraj sveta!
Nocuj v stredovekej sýpke
: Granárium
Vidiecku romantickú noc môžete zažiť v stredovekej sýpke. Zapísali ju dokonca do registra národných kultúrnych pamiatok pod názvom Sýpka s vínnou pivnicou v Jablonove nad Turňou. Očarí vás netradičné ubytovanie, malé okrúhle okienka, množstvo remeselných drevených prvkov vo vnútri, ku ktorým patria i pôvodné trámy. Granárium je miestom s príjemným dotykom histórie a remesla v krásnej prírode. 
Chcem sa zobudiť v sýpke
Nocuj v kaštieli
: Biela dáma a Čierny rytier
V zrekonštruovanom kaštieli v Kluknave, kde bolo v stredoveku sídlo spišskej vetvy rodu Csákyovcov, sa vyspíte doružova ako pravý rytier alebo dáma. Nájdete tu výnimočné prostredie, ktoré dýcha romantikou, rozprávkami, rytiermi a dvornými dámami.
Chcem sa zobudiť ako rytier
Nocuj v street art galérii
: The Invisible Hotel - Izba Urban Flashbacks
Chceli by ste sa zobudiť v neviditeľnom hoteli? Metropola východu ponúka aj takýto nevšedný zážitok a nový spôsob, akým sa budete pozerať na Košice. Neviditeľný hotel ponúka izbu pre milovníkov streetartu a mestského života - izbu Urban Flashbacks. Vaša noc bude farebná a odvážna. Presne taká je izba, ktorá vzdáva hold košickej streetartovej scéne a odráža rozmanitosť ulíc, stien či múrov mesta, ktoré prenáša rovno do interiéru. 
Chcem sa zobudiť v privátnej galérii
Web
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
SoundCloud
LinkedIn
sa zaoberá destinačným manažmentom pre región Košického kraja. Členmi krajskej organizácie cestovného ruchu sú Košický samosprávny kraj a oblastné organizácie cestovného ruchu Slovenský raj a Spiš, Zemplínska oblastná organizácia cestovného ruchu a KOŠICE Turizmus.