Copy

Má to 11 písmen. Začína sa na "K". Ale nie je to to slovo, ktoré vám v tejto dobe určite napadlo ako prvé. Čo to je?

Ak sa vám e-mail nezobrazuje správne, otvorte si online verziu.
Košický kraj, predsa!

Rovnaký počet písmen, no úplne iné myšlienkové asociácie...
Pandémia väčšinu z nás zavrela medzi štyri steny. Našťastie, technológie nám dnes umožňujú pozvať vás na rôzne krásne miesta v našom kraji z pohodlia vášho domova. Vyberte sa s nami na virtuálnu prehliadku a objavte miesta, na ktorých ste zatiaľ neboli.

Pre vaše detičky sme vyrobili jedinečnú vyfarbovaciu mapu 40x90 cm, ktorú si môžete okamžite vytlačiť a deti majú o program postarané. Určite sa pri vyfarbovaní (nielen ony) naučia veľa nového.
Svetové dedičstvo UNESCO máme teraz na dosah ešte viac
Túlajte sa podzemím Slovenského krasu, v ktorom príroda vytvorila úžasné siene plné fascinujúcich útvarov. Nepotrebujete teplé oblečenie, pevnú obuv, ani vstupenky. Dĺžka prehliadky je neobmedzená. Stačí vám len počítač, tablet alebo mobil.
VIRTUÁLNE PREHLIADKY
Deti, dajte Košickému kraju nové farby
Obdobie izolácie je obzvlášť náročné pre rodičov, z ktorých sa neplánovane stali aj suplujúci učitelia. Chcete zamestnať svoje deti niečím novým? Vytlačte im veľkú mapu nášho kraja a spoznajte s nimi zaujímavé pamiatky v našom kraji. A keď sa to celé skončí, určite si ich spolu choďte pozrieť aj naživo.
VYFARBOVACIA MAPA
Vedeli ste, čo všetko nám v kraji pribudlo za minulý rok?
Vďaka programu Košického samosprávneho kraja Terra Incognita sa už niekoľko rokov darí skvalitňovať turistickú infraštruktúru a ponuku v jednotlivých lokalitách. Pozrite si, ktoré projekty boli podporené v roku 2019.
POZRIEŤ NOVINKY
Web
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
SoundCloud
LinkedIn
sa zaoberá destinačným manažmentom pre región Košického kraja. Členmi krajskej organizácie cestovného ruchu sú Košický samosprávny kraj a oblastné organizácie cestovného ruchu Slovenský raj a Spiš, Zemplínska oblastná organizácia cestovného ruchu a KOŠICE Turizmus.