Copy

Ale no taaak, koniec prázdnin neznamená koniec sveta! Máme pre vás niekoľko inšpirácií (nielen) na najbližší víkend:

Ak sa vám e-mail nezobrazuje správne, otvorte si online verziu.
Najväčšia letecká show na východnom Slovensku je za dverami. Už tento víkend oblohu nad Košicami zaplavia historické i moderné lietadlá, helikoptéry a špeciály. Čaká vás bohatý program plný leteckých ukážok a dychberúcich kúskov v podaní svetových mien leteckej akrobacie.
 
Na Letisku Košice už túto sobotu a nedeľu!
VYHRAJTE LÍSTKY NA KOŠICKÉ LETECKÉ DNI
Prvý cyklovlak na Tokaj! Tokajský cykloexpres vyráža z Košíc už túto sobotu. Pre cyklistov je ku každej jazde pripravený sprevádzaný cyklo-výlet po Tokaji, navyše preprava bicyklov je úplne zadarmo. A tí, ktorým viac ako cyklistika vonia fajnové tokajské víno, môžu vlak využiť na prepravu do obľúbeného vinárstva za degustáciou. 
ZISTIŤ VIAC O TOKAJSKOM CYKLOEXPRESE
Videli ste už novú tvár Beňatiny? Stále známejšie tyrkysové jazierko na Zemplíne vzniklo zaplavením niekdajšieho lomu. Vďaka finančnej podpore Košického samosprávneho kraja a Úradu vlády SR tu vyrástlo bezpečnostné zábradlie, fotopointy a komfortnejší turistický chodník. Pozrite si vynovenú Beňatinu vo videu:
Radi pri práci, varení či šoférovaní počúvate niečo zaujímavé? Sú tu nové časti nášho cestovateľského podcastu Vyrazme si:
Spoznajte Tokaj na rôzne spôsoby. Vyberte si: buď ho ochutnáte, alebo prebrázdite na bicykli.
Košické letecké dni 2019: Ktoré lietadlá a pilotov uvidíte v akcii a aké novinky pripravili organizátori?
Bežci alebo ich fanúšikovia, ktorí sa chystajú do Košíc na 96. ročník Medzinárodného maratónu mieru, môžu využiť jedinečnú možnosť dopravy. Maratónsky expres je mimoriadny vlak premávajúci po severnej trase medzi Bratislavou a Košicami, v ktorom vás čakajú workshopy s odborníkmi na prípravu športovcov a skvelá atmosféra v bežeckej komunite. Navyše, v Maratónskom exprese si dokonca môžete zabehať na bežeckom páse. Dáte o tom vedieť svojim známym?
CHCEM VIAC INFO O MARATÓNSKOM EXPRESE
Web
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
SoundCloud
LinkedIn
sa zaoberá destinačným manažmentom pre región Košického kraja. Členmi krajskej organizácie cestovného ruchu sú Košický samosprávny kraj a oblastné organizácie cestovného ruchu Slovenský raj a Spiš, Zemplínska oblastná organizácia cestovného ruchu a KOŠICE Turizmus.