Copy
Ak sa vám obsah mailu nezobrazuje správne, otvorte si ho v prehliadači.
Zoberte ma na Kraj sveta!
Spanie na sene
: Chata Horáreň
Už ste si niekedy skúsili tradičné voňavé a príjemné spanie na sene? Chce to guráž, romantické srdce a trochu divokú dušu nato, aby ste ráno otvorili oči a zobudili sa v sene v Slovenskom raji. Noc v senníku pri Chate Horáreň vás vráti v čase. Klenotom tu nie je luxus, ale obyčajné veci. Zobudí vás vôňa sviežej prírody a horský vzduch. Originálna, dobrodružná dovolenka alebo len jedna noc, dokáže okúzliť každého lapača zážitkov.
Chcem sa zobudiť na sene
Spanie v sudoch
: Tokaj Macik Winery
Viete si predstaviť byť od svitu do mrku vo viniciach? A pritom sa nemusíte stať ani vinárom. Stačí sa prebudiť vo výnimočnom prostredí. Čarovná noc pre milovníkov a nadšencov vína, ktorá prináša poznanie tokajských odrôd trochu z iného pohľadu – zo sudov. Ubytovanie v štýlových drevených chatkách v tvare suda je priamo v areáli vinárstva, vo vinohrade .
Chcem sa prebudiť s pohárom vína
Nocuj v divokej prírode
: Ranč pod Ostrou skalou
Ranč pod Ostrou skalou ukrýva pravý western. Divoká príroda navôkol vás natoľko opantá svojou mocou, že sa vám nebude chcieť odísť ani po jednej kúzelnej noci. Oázu pokoja pod hviezdami raja vystriedajú počas rána nové zážitky na niekoľko dní. Prebudenie v indiánskych TeePee stanoch, kde je plne zabezpečený komfort v podobe pohodlných postelí, či kúrenia, je tým pravým zážitkovým ubytovaním, ktoré vás pripraví na deň plný zážitkov. 
Chcem nocovať v indiánskom TeePee
Web
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
SoundCloud
LinkedIn
sa zaoberá destinačným manažmentom pre región Košického kraja. Členmi krajskej organizácie cestovného ruchu sú Košický samosprávny kraj a oblastné organizácie cestovného ruchu Slovenský raj a Spiš, Zemplínska oblastná organizácia cestovného ruchu a KOŠICE Turizmus.