Copy
Ak sa vám obsah mailu nezobrazuje správne, otvorte si ho v prehliadači.
Fimy a veterány, taká je najnovšia ponuka podujatí v Košickom kraji, ktoré by ste si nemali nechať újsť. Priamo do metropoly východu prichádza Medzinárodný filmový festival Art Film Fest, ktorý ponúkne aj v programe svojho 28. ročníka nabitý program, plný kvalitných svetových i domácich filmov a do regiónu Dolný Zemplín sa po ročnej prestávke vracia obľúbené podujatie Zemplín Veterán Rallye. 
Chcem mať prehľad o podujatiach
Art Film Fest Košice
: Medzinárodný filmový festival
28. ročník festivalu ART FILM FEST sa bude konať v dňoch 23. – 27. júna 2021 v Košiciach. ART FILM FEST vo svojom programe ponúka mnohostranný priestor pre prezentáciu diel najnovšej svetovej kinematografie, významných titulov filmovej histórie a v neposlednom rade taktiež bilančne rozsiahlu prehliadku snímok slovenského audiovizuálneho prostredia.
Chcem vedieť viac o festivale
Zemplín Veterán Rallye
: Najväčšie stretnutie majiteľov historických vozidiel a motocyklov, vyrobených do roku 1980
Ukážkovo zachovalé automobily a motocykle, ktoré si mnohí pamätajú len z detstva, spestria už po 15. krát ponuku podujatí v Košickom kraji. Najväčšie stretnutie majiteľov historických vozidiel a motocyklov vyrobených do roku 1980 je určené pre ozajstných fajnšmekrov motoristickej histórie. Už vo štvrtok 24. júna sa Námestie v Michalovciach premení na obrovskú garáž, tých najvzácnejších historických skvostov. Počas všetkých štyroch dní (24. - 27. jún 2021) je zabezpečený rôznorodý program, prostredníctvom ktorého spoznáte prírodu, históriu, kultúru a chute Zemplína a prihraničnej Ukrajiny.
Chcem vedieť viac o podujatí
Web
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
SoundCloud
LinkedIn
sa zaoberá destinačným manažmentom pre región Košického kraja. Členmi krajskej organizácie cestovného ruchu sú Košický samosprávny kraj a oblastné organizácie cestovného ruchu Slovenský raj a Spiš, Zemplínska oblastná organizácia cestovného ruchu a KOŠICE Turizmus.