Copy

Tokajský cykloexpres nekončí, najbližšie víkendy budú riadne akčné

Ak sa vám e-mail nezobrazuje správne, otvorte si online verziu.
Predĺžili sme pre vás Tokajský cykloexpres, pokračovať bude aj turistický vláčik medzi vinárstvami na Tokaji. Blížia sa ďalšie TOP podujatia a ešte pred nimi aj Medzinárodný maratón mieru. Ak máte po Slovensku známych, ktorí sa chystajú na bežecký sviatok do Košíc, povedzte im o špeciálnom vlaku plnom bežcov a skvelej nálady. Viac čítajte v tomto newslettri.
Na známosť sa všetkým cestovateľom dáva, že cyklovlak z Košíc na Tokaj ďalej premáva! Pre veľký záujem sme predĺžili prevádzku Tokajského cykloexpresu o ďalšie dve soboty. Na fajnovú degustáciu alebo kvalitnú cyklotúru sa tak môžete odviezť aj 5. a 12. októbra! V druhú októbrovú sobotu sa navyše na Tokaji koná jedinečné športové podujatie: Tour de Tokaj.
Preprava bicyklov v Tokajskom cykloexprese je zadarmo.
VIAC INFO O TOKAJSKOM CYKLOEXPRESE
Maratónsky týždeň je tu! A bežci z celého Slovenska sa môžu na 96. ročník Medzinárodného maratónu mieru do Košíc dopraviť unikátnym spôsobom. Maratónsky expres - to je vlak plný bežcov, na ktorého palube rozhodne nebude nuda. Párty vagón, bežecký pás, zdravé občerstvenie a workshopy so športovými trénermi - aj to čaká na všetkých cestujúcich. Miesta sa rýchlo míňajú, takže už niet na čo čakať.
VIAC INFO O MARATÓNSKOM EXPRESE
Jedinečné športové podujatie Tour de Tokaj je za dverami. Absolvujte trať cez tokajské vinohrady iba raz do roka - behom alebo na bicykli. 
Registrácia účastníkov sa čoskoro končí!
Najväčší gurmánsky festival je po roku opäť tu! Ochutnajte dobroty tradičných kuchýň dolného Spiša i špeciality zahraničných kuchárov. Margecianske fajnoty - už o necelé dva týždne.
Turistický vláčik na Tokaji sa osvedčil. Bude jazdiť aj v októbri!
Vica Kerekes vysadí milióny stromov. Jeden z prvých už tento týždeň v Košickom kraji, pri vinárstve Chateau GRAND BARI.
A v našom eshope ste už boli? Z našej ponuky pre vás vyberáme jedinečné šálky z edície Korene. Názvy jednotlivých modelov sú úzko späté so známymi postavami slovenských literárnych dejín. Nalejete si dobrú horúcu čokoládu do Mlieča alebo si pochlipkáte čajík z Eža?
NAKUPOVAŤ V ESHOPE KOŠICE REGIÓN
Obľúbené podujatie tisícok Košičanov aj tento rok prináša do Kulturparku množstvo rozmanitých chutí, vôní a komunít. Ochutnáte aj našu polievku? Navaríme vám cviklový krém s kozím syrom. Mňamka! Čakáme vás v stánku Košice Región Turizmus.
Web
Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
SoundCloud
LinkedIn
sa zaoberá destinačným manažmentom pre región Košického kraja. Členmi krajskej organizácie cestovného ruchu sú Košický samosprávny kraj a oblastné organizácie cestovného ruchu Slovenský raj a Spiš, Zemplínska oblastná organizácia cestovného ruchu a KOŠICE Turizmus.