Copy
AET på FKBo i Malmö 12-14 april
View this email in your browser

Välkommen till oss på FKBo!
 
- Vinn en iPad Mini! -  

 

Ni hittar AET i monter 12!

Äntligen är det dags för mässa och konferens! Vi har längtat och vi har laddat.
Label dörrautomatik NEPTIS visas på demonstrationsdörrar. Kom och testa, prova och fråga. Vi har också tävling där förstapris är en iPad Mini (se nedan) och naturligtvis, en överraskning till alla er som besöker oss...!
Label dörrautomatik modell NEPTIS. 70 funktioner som standard. Läs mer här
Tävla och vinn en iPad Mini! 
 
Vinn iPad Mini på FKBo

På mässan kommer du att kunna delta i en enkel tävling, det enda du behöver göra är att svara på 4 frågor! Svaren kommer du att kunna hitta i vår monter.. 
Fråga 1 till 3 får du redan nu:

1.    Vad står förkortningen AET för?
2.    Kan man öppna andra dörrautomatiker med Labels sändare?
3.    Funktionen Push & Close – vad innebär den?
4.    Denna fråga finner ni hos oss i monter 12!

I montern finner du även din svarstalong som du fyller i och lämnar in till oss.

Förstapris är en iPad Mini, men det finns även chans att vinna andra fina priser.
Se vilka på vår hemsida!
fkbo-aet
Ni har väl inte missat att Mekankomponenter AB numera är uppdelat i två varumärken.
AET är vår verksamhet inom dörrautomatik och Mekom är sidan för industrikomponenter. För att göra det lättare att hitta rätt har vi två olika hemsidor: aet.se och mekom.se

Naturligtvis fortsätter vi jobba efter samma kriterier, dvs rätt produktsortiment, rätt kvalitet och hög kompetens. Vi och våra leverantörer har en vilja till utveckling med tjänster och produkter - vi har lösningar i fokus!
AET Avancerad entréteknik

Enkelt att få kontakt
Ring,  skicka ett mail eller chatta
- här hittar du oss


Växel: 036-38 78 90
Serviceanmälan och kundsupport: 
036-38 78 80
Teknisk support: 036-38 78 99 

För order eller offertförfrågan: order@aet.se


För övrig information: info@aet.se


Besök oss på www.aet.se

Elisabeth Du Rietz
VD

036-38 78 62
elisabeth@aet.se

Sofie Bondesson
Koordinator/kundsupport

036-38 78 66
sofie@aet.se

Krister Persson
Säljare

036-38 78 69
krister@aet.se

Jesper Fager
Säljare

036-38 78 64
jesper@aet.se


Liselotte Sonestedt
Lager/Logistik

036-38 78 32
liselotte@mekom.se

Sofia Ödeen
Marknadsassistent

036-38 78 73
sofia@mekom.se

Tony Melert
Tekniker

036-38 78 32
tony@aet.se

Peter Jönsson
Tekniker

036-38 78 74
peter@aet.se


Sebastian Mena
Tekniker

036-38 78 27
sebastian@aet.se
Vi ses i Malmö!
Share
+1
Share
Tweet
Forward
Facebook
Website
LinkedIn
Google Plus
Copyright © 2016 AET - Mekankomponenter, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp