Copy
View this email in your browser
Детектив НАБУ розкаже як розслідували «газову справу» Онищенка

У понеділок, 15 жовтня, вперше в історії українського телебачення детектив НАБУ, яка брала участь у розслідуванні «газової справи», розкаже, як розслідували цю справу. Як розкрили «схему Онищенка», з якими перешкодами стикалися під час розслідування справи нардепа-втікача, який результат роботи детективів і що чекає на фігурантів справи? Детектив буде гостем авторської програми Олександри Дрік під назвою «Справа детектива», яка вийде на 24 каналі сьогодні о 22:30.

Дивіться анонс програми:

Справа детектива: «Газова справа». Понеділок, 15 жовтня, 22:30 на 24 каналі

Нагадаємо, у липні 2018 НАБУ повідомило про завершення розслідування так званої «Газової справи». Так називають кримінальне провадження за фактом розкрадання державних коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування». Організатором цієї корупційної схеми, за даними слідства, виявився народний депутат України VII-VIII скликання Олександр Онищенко.

«Справа детектива» — авторська програма Олександри Дрік на 24 каналі. Прем’єра програми відбулась 9 жовтня. Гостем студії був Директор НАБУ Артем Ситник, який відповідав на гострі питання про те, хто, як, які злочини і з яким результатом розслідує в НАБУ. Детальніше. Дивіться запис цієї програми:

Справа детектива: Інтерв'ю з Директором НАБУ Артемом Ситником, 9 жовтня, 22:30 на 24 каналі
Copyright © 2018 Громадський люстраційний комітет, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp