Copy
Audentes Fitnessi uudiskiri
Kui Sa ei näe uudiskirja korrektselt, vajuta siia

Võistlussarja „Jõusaali TÄHT” teine etapp teisipäeval, 9. detsembril!

Audentes Fitness ja MyBody korraldavad juba teist hooaega jõusaalis võistlussarja „Jõusaali TÄHT”. Seekordsed võistlusalad on lõuatõmbed meestele ja lõuatõmbed vastukaaluga (poole kehakaalu) naistele. Võistlussari kestab viis kuud ja hõlmab viit võistlusala. Kõikide etappide koondarvestuse võitja kuulutatakse jõusaali täheks. Üldvõitja selgitatakse välja nii meeste kui ka naiste arvestuses.
Loen lähemalt

Maris Benita: „Ei ole midagi mõnusamat kui teadmine, et olen mõne inimese päeva paremaks teinud.”

Maris on särtsakas, elujõuline ja tugev karakter, kes on kahtlemata Audentes Fitnessi üks klientide lemmiktreeneritest. Maris on tõeline oma ala professionaal, ta pühendub oma tegemistesse alati täie hinge ja armastusega. Just seetõttu me uurimegi temalt, mis teda treeneritöö juures kõige enam paelub.
Loen lähemalt

Siim Veri: „Jõusaalis on oluline treenija kavalus.”

See, kui tihti ja kui tugevalt jõusaalis treenida, oleneb väga paljudest muutujatest. Kindlasti ei saa ma siin artiklis anda kõigile sobivat optimaalse treeningu kuldreeglit, sest see on iga isiku puhul äärmiselt individuaalne. Võin vaid üldisemalt käsitleda neid tegureid, mis lihasmassi arengut jõutreeningul kõige enam mõjutavad.
Loen lähemalt

Fitnessiklubi lahtiolekuajad pühadel

Lähenevatel pühadel on klubi lahtiolekuaegades ja treeningplaanis väikesed muudatused. Soovime kõigile kaunist ja rahulikku jõuluaega!
Loen lähemalt

Rõõmusta oma treenerit väikese jõuluüllatusega!

Kohe-kohe on käes jõulud, mil peetakse meeles lähedasi ja olulisi inimesi oma elus. Kutsume Sind üllatama oma armast treenerit! Alates esmaspäevast leiad klubi seinalt jõulusokikesed treenerite ja klienditeenindajate nimedega, kuhu saad poetada personaalse jõulusoovi või pisikese üllatuse.
Tee oma lemmiku süda soojaks ja päev rõõmsaks!

Loen lähemalt
Facebook
Facebook
Copyright © 2014 Audentes Halduse OÜ, Kõik õigused kaitstud.

Ma ei soovi seda e-kirja    Uuendan oma andmeid

Email Marketing Powered by Mailchimp