Copy
Eesti infopunkt / Uudiskiri / Aprill /2017
View this email in your browser


Oled oodatud osalema!

 

Kesk-Läänemere programmi 2017.a. aastakonverents ja Euroopa Koostööpäev toimuvad 20.-21. septembril looduskaunis Mariehamnis, Ahvenamaal.

Sel aastal toimub meie iga-aastane konverents käsi käes Euroopa Koostööpäevaga. Euroopa Koostööpäev toimub üle Euroopa septembris tähistamaks piirülese koostöö saavutusi. Ürituse raames soovime me motoga "Euroopa Koostööpäev - projektid inimesteni" avalikkusele näidata kasu piiriülese koostöö väljakutsete lahendamisel. 

Nii loodame luua sünergiat projektide vahel ja kergitada loori üldsuse jaoks tutvustamaks Kesk-Läänemere projektide positiivset mõju programmi piirkonna ümbruses elavate inimeste igapäeva elule. 
 
Detailsem informatsioon ürituste kohta on tulemas lähitulevikus. Seniks, aga head reisiplaneerimist Mariehamni! 
 

3.vooru tulemused


Kesk-Läänemere programmi 3.voor lõppes edukalt ning tulemustest saab rääkida ka statistiliselt. Vooru jooksul esitati 90 projekti, millest 70% olid tavaprojektid ja 30% väikeprojektid. Kokku taodeldi 93 milj eurot ERDF. 
 
Eesti oli aktiivne taotleja 101 projektis - 18s. juhtpartneri-, 75. projektipartneri- ja 8. assotsieerunud partnerina. Lisaks Põhja- ja Lõuna-Eestile (vastavalt 49 ja 32 projekti), oli edukalt esindatud Lääne-Eesti 10 projektiga ning Kesk- ja Kirde-Eesti mõlemad 5 projektiga.

Kui Sina arvad, et Sinu projekt on tunnustamist ja kajastust väärt, siis kindlasti võtta osa RegioStar Awards 2017 konkursist. RegioStars'i auhinnaga tunnustatakse regionaalvaldkonna originaalseid ja innovaatilisi projekte, mis inspireerivad ka teisi regioone.  
Projekte saab nomineerida kuni 10.aprillini. Lisainformatsioon: RegioStars Awards'i kodulehel
Kesk-Läänemere programmi projekti meeskond korraldab kevadel kaks Projekti läbiviimise seminari. Esimene toimub Turus, 9.mail ja teine Riias, 23.mail. Seminaril räägitakse sisekommunikatsioonist, raportite koostamisest eMSis, kulude abikõlblikkusest, projekti modifikatsioonidest ja lõpetamisest.
Seminarile on oodatud kõik partnerid. Lisainformatsiooni edastatakse juhtpartneritele. 
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Enterprise Estonia
Nino Feštšin
nino.festsin@eas.ee
Lasnamäe 2, 11412 Tallinn, Estonia

www.centralbaltic.eu
Copyright © 2017
Central Baltic Programme
All rights reserved.

Unsubscribe from this list    
Update subscription preferences