Copy
Eesti infopunkt / uudiskiri veebruaris / 2022
View this email in your browser

Esimene taotlusvoor on avatud!


Tänasest, 10. veebruarist on avatud esimene Kesk-Läänemere programmi 2021-2027 taotlusvoor. Taotlusvoor suletakse 31. märtsil 2022 kell 12:00.

Euroopa Regionaalarengu Fondi (ERDF) 118 miljoni euro suuruse eelarvega Kesk-Läänemere programm ootab projekte, mis keskenduvad piiriüleses koostöös ühiste probleemide lahendamisele ning ühiste võimaluste leidmisele. Rahastame projekte seitsme programmi eesmärgi raames. 

Programmi sekretariaat on koostanud taotlemise juhendi. Sellega saab tutvuda SIIN
Kõikide küsimuste puhul, mis puudutavad taotlemist, soovitame külastada meie veebilehel olevat vahelehte For applicants. Sealt leiab kogu info, mida on taotlemiseks vaja. Näiteks olulised dokumendid ja juhendid, juhendavad videod, seminaride salvestused ning taotlusvoorude kalendri.

Loe rohkem kodulehelt.

Jemsi tutvustavad seminarid 

 
15. ja 17. veebruaril toimuvad taotlejatele seminarid, mis tutvustavad Jems süsteemi, mida kasutatakse kogu ametlikuks suhtluseks ning projektitaotluste esitamiseks ja rakendamiseks kõigis etappides. 

Registreerimine on avatud kuni 14.veebruar kella 10ni. 

Lisainfo ja registreerimine.

KÜSKi toetus välisprojektides osalevatele vabaühendustele


Konkursi raames toetab KÜSK rahaliselt vabaühendusi, kes on esitanud välisrahastajale rahvusvahelise koostööprojekti taotluse või kes osalevad vastavas projektis partneritena.

Toetuse maksimaalne määr projekti kohta on 10 000 eurot, kuid mitte rohkem kui 50% taotleva ühingu omafinantseeringu summast või 10% *kindlasummalise maksega projekti toetussummast.

Lisainfo

Valminud on uuendatud programmijuhendit ja projekti taotlemise juhend (versioon 2.0)


Programmijuhend on kõige olulisem dokument, mis on projekti taotlejatele ja toetusesaajatele kättesaadav, et anda vajalikku põhiteavet nii rahastamise taotlemisel kui ka projekti elluviimisel.

Lisainfo ja dokumendid.
 
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Riigi Tugiteenuste Keskus
Annika Mändla
annika.mandla@rtk.ee 
Mob: +372 5694 4985
Lõkke 4, 10122 Tallinn

www.centralbaltic.eu
Copyright © 2022
Central Baltic Programme
All rights reserved.

Unsubscribe from this list    
Update subscription preferences