Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli.
Otvoriť email v prehliadači

Informačník SKM

Do rúk sa vám dostáva prvý Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli. Zvolili sme nový formát informovania o našich podujatiach. Veríme, že bude istým vylepšením.

Vďaka tejto novej forme sa môžete sami prihlásiť alebo odhlásiť z odoberania Informačníka.  Všimli sme si taktiež, že mnoho ľudi na našom mailing liste dostáva naše emaily tak na pracovné ako aj osobne e-mailové adresy. Ak chcete ponechať iba jednu z nich, jednu z adries môžete odhlásiť.

Koncert klavírneho virtuóza Richarda Rikkona

Poslanec Európskeho parlamentu MUDr. Miroslav Mikolášik v spolupráci so Slovenskou katolíckou misiou v Bruseli Vás srdečne pozývajú na koncert klavíneho virtuóza Richarda Rikkona a jeho hostí. Koncert sa uskutoční 20. novembra o 19:15 v kostole Sacré-Coeur na Rue le Corrège 19. Vstupné je dobrovoľné a bude venované na charitatívne účely.

Novembrová duchovná obnova

Srdečne Vás pozývame na daľšiu duchovnú obnovu organizovanú Slovenskou katolíckou misiou, ktorá sa uskutoční v sobotu 29. novembra v Chapelle de la Resurection. Obnovu bude viesť otec Jozef Maretta, gréckokatolícky kňaz a známy exorcista.

Voľby do farskej rady

Voľby do Farskej rady Slovenskej katolíckej misie v Bruseli sa spravidla konajú každoročne pred začiatkom nového cirkevného roka. Vzhľadom na počet kandidátov sa voľby tento rok neuskutočnia. Mená členov novej Farskej rady budu oznámené v nedeľu 23. novembra 2014 počas sv. omše a následne budú zverejnené na webovej stránke SKM.

Výstava "Tempus Fugit"

Zastúpenie Královéhradeckého a Jihočeského kraje pri EÚ, ŘKF Broumov a združenie Omnium, v spolupráci so Slovenskou katolíckou misiou v Bruseli Vás pozývajú na otvorenie výstavy "Tempus Fugit: Pro život kostelů Broumovska", ktoré sa uskutoční 3. decembra 2014 o 18:00 v kostole Sacré-Coeur na Rue le Corrège 19.

Staňte sa dobrovoľníkom Slovenskej katolíckej misie

Aktivity a podujatia Slovenskej katolíckej misie v Bruseli sú realizovateľné do tej miery, do akej sa nájde dostatok ľudí, ktorí sú bez nároku na odmenu ochotní prispieť k ich realizácii. V budúcnosti pripadne SKM starostlivosť o kostol, v ktorom sa naša komunita stretáva. Pre zvládnutie týchto zodpovedností vás chceme pozvať, aby ste sa stali dobrovoľníkmi SKM. Prihláste sa teda na zoznam dobrovoľníkov.

Pre užívateľov Gmail-u

Uživatelia Gmailu, ktorí sa rozhodli používať 'Karty' (resp. po anglicky 'Tabs'), si s veľkou pravdepodobnosťou nájdu tento email v karte 'Propagácie' ('Promotions'). Ak chcete, aby vám v budúcnosti náš Informačník prišiel priamo medzi hlavné správy prečítajte si návod v tomto článku.
Copyright © 2014 Slovenská katolícka misia, Všetky práva vyhradené.


Odhlásiť sa z odoberania Informačníka    Aktualizovať nastavenie odberu

Email Marketing Powered by Mailchimp