Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli.
Otvoriť email v prehliadači

Informačník SKM - Jún 2016

V júnovom čísle Informačníka Vás chceme v prvom rade pozvať na stretnutie vo Farnieres, ktoré sa uskutoční už tento víkend. Koncom mesiaca tiež usporadúvame burzu detského oblečenia a hračiek a chcem Vás tiež pozvať na slávnostnú omšu, ktorá sa uskutoční pri príležitosti zahájenia predsedníctva SR.

Farnieres 2016

V piatok 17. júna odštartuje 11. ročník stretnutia rodín z Belgicka a Luxemburska vo Farnieres. Tých, ktorí nemajú možnosť zúčastniť sa celého vikendu, pozývame na nedeľnú sv. omšu, po ktorej bude nasledovať spoločná grilovačka a medzištátny futbalový zápas BXL-LUX.

Detský bazár

Dňa 25. júna 2016 v čase od 10:00 do 12:00 sa bude na Rue Jeneval 10 konať burza detského oblečenia, hračiek a iných vecí s deťmi súvisiacich.

Slávnostná svätá omša pri príležosti Predsedníctva SR

V nedeľu 26. júna o 09:30 Vás pozývame na slávnostnú svätú omšu pri príležitosti zahájenia slovenského predsedníctva v Rade EÚ. Svätá omša sa uskutoční v kostole Sacré-Coeur, Rue le Corrège 19. Zároveň budú počas predsedníctva na tento úmysel obetované všetky piatkové sv. omše.

Putujúci obraz Milosrdného Ježiša

Tento rok je Svätým rokom Milosrdenstva, počas ktorého putuje v našej farnosti v týždenných intervaloch obraz Milosrdného Ježiša. Pripojte sa aj Vy! Zapísať sa môžete na nástenke v kostole.
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať
© 2016 Slovenská katolícka misia. Všetky práva vyhradené.

Odhlásiť sa z odoberania Informačníka                                                                        Aktualizovať nastavenie odberu


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by MailChimp