Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli
Otvoriť email v prehliadači

Informačník SKM - Október 2016

V októbrovom čísle Informačníka Vás už vopred chceme upozorniť na voľby do farskej rady, ktoré sa uskutočnia v novembri. Ďalej vás chceme pozvať na koncert víťazov súťaže Gospeltalent 2016, prednášku o zjaveniach Panny Márie Matky všetkých národov a nočnú adoráciu.

Koncert Gospeltalent 2016

V mene poslanca Európskeho parlamentu p. Mikolášika vás srdečne pozývame na koncert, v rámci ktorého vystúpia finalisti súťaže Gospeltalent 2016. Koncert sa uskutoční 20. októbra o 19:15 v kostole Sacré-Coeur na Rue le Corrège 19.

Prednáška o Panne Márii - Matke všetkých národov

V sobotu 22. októbra o 17:00 vás pozývame na prednášku “Zjavenia Panny Márie - Matky všetkých národov”, ktorú si pripravili sestry  Rodiny Panny Márie  z Amsterdamu. Uskutoční sa v priestoroch ‘fary’ na Rue Jenneval 10.

Nočná adorácia

piatok 4. novembra medzi 20:00 a 23:00 pozývame všetkých na pravidelnú nočnú adoráciu pri Sviatostnom Spasiteľovi v našom kostole. 

Voľby do Farskej rady

Už v predstihu dávame do pozornosti voľby do farskej rady, ktoré sa uskutočnia 20. novembra. Aj tento rok môže navrhnúť kandidáta každý z vás (vrátane seba).
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by Mailchimp