Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli
Otvoriť email v prehliadači

Informačník SKM - Júl 2016

V júlovom čísle Informačníka chceme upozorniť na letnú prestávku, ktorú bude mať aj SKM. Chceme Vás tiež povzbudiť, aby ste ani počas prázdnin nezabúdali na to, že tento rok je Svätým rokom milosrdenstva. 
Tým, ktorí sa ešte len chystajú vycestovať na dovolenku, želáme šťastnú cestu. Všetkým prajeme, aby ste si počas letných prázdnin dobre oddýchli, načerpali nových síl - tak telesnýchy ako aj duchovných - a aby ste sa v novom školskom roku šťastne vrátili plní "Božej" energie.

Posledná sv. omša v nedeľu 24. júla

Pripomíname, že v nedeľu 24. júla bude posledná sv. omša v rámci letných prázdnin. V novom školskom roku sa na nedeľlnej sv. omši opäť stretneme 11. septembra. V období, kedy nebudú slúžené sv. omše v slovenčine, odporúčame nedeľnú sv. omšu v dominikánskom kostole v blízkosti parku Cinquantenaire o 10:00 v poľskom jazyku, resp. v našom kostole o 19:15 v anglickom jazyku. Sv. omše v iných kostoloch si môžete vyhľadať na Bruxelles Accueil – Porte Ouverte alebo stránkach katolíckej cirkvi v Belgicku.

Svätý rok milosrdenstva

Putujúci obraz

Tento rok je Svätým rokom milosrdenstva. Povzbudzujeme vás preto, aby ste si aj počas prázdnin našli priestor na vykonanie skutkov telesného alebo duchovného milosrdenstva
Počas Svätého roku Milosrdenstva putuje v našej farnosti v týždenných intervaloch obraz Milosrdného Ježiša. Pripojte sa aj Vy! Zapísať sa môžete na nástenke v kostole.
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by MailChimp