Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli
Otvoriť email v prehliadačimarec 2017

Duchovná obnova

V sobotu 18. marca nás príde v rámci pôstnej obnovy povzbudiť salezián don Marián Valábek. Nosnou témou bude pápežská encyklika Amoris Letitia zameraná na rodinu a manželstvo. Duchovná obnova sa uskutoční v Chapelle de la résurrection na rue Van Maerlantstraat 22

Okrem sobotňajšej obnovy si pre nás don Marián pripravil taktiež prednášky vo štvrtok (16.3.) a piatok (17.3.) vždy po večernej sv. omši o 19:00.
Chcem si pozrieť program

Prednášky o sociálnej náuke Cirkvi

sobotu 25. marca vás pozývame na Rue Jenneval 10 na súbor prednášok o sociálnej náuke Cirkvi. Pripraví si ich pre nás vdp. Jozef Vadkerti, ktorý študoval v Ríme na Lateránskej univerzite. Presnejší program budeme aktualizovať na našej stránke.

Dobrá novina 2016

Začiatkom februára sme na konto nadácie eRko, ktorá zastrešuje zbierku Dobrá novina zaslali 4141€. Na našej stránke nájdete rozpis príjmov a výdavkov tejto zbierky. Všetkým zo srdca ďakujeme!
Chcem si pozrieť výsledok DN

Hospodárenie SKM a Fabrique d'église

Ponúkame vám prehľad hospodárenie SKM za predchádzajúci rok, ktorý sme skončili v čiernych číslach. Navyše dávame k dispozícii aj informáciu o hospodárení Fabrique d'église, kde sa dozviete viac o príjmoch a výdavkoch spojených s údržbou kostola a fary.
Stiahnuť správu hospodárenia SKM
Stianuť správu o hospodárení Fabrique d'église

Zbierka šatstva pre Žakovce

Do konca mája Vám ponúkame podporiť Inštitút Krista Veľkňaza v Žakovciach, kde pôsobí otec Marián Kuffa, prostredníctvom zbierky šatstva. V prípade záujmu prosím kontaktujte Andreu Pavúkovu.
Pozrieť podmienky zbierky
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by Mailchimp