Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli
Otvoriť email v prehliadači

Informačník SKM - December 2016

V decembri nás čaká tradičné predvianočné stretnutie Vianoce predo dvermi. Počas adventu sa môžete zapojiť do pobožnosti "Kto dá prístrešie Svätej rodine?". Posledná sv. omša v tomto kalendárnom roku bude 25. decembra.

Prajeme všetkým požehnané, pokojom a oddychom naplnené vianočné sviatky a pravú radosť z príchodu Pána!

Vianoce predo dvermi

Radi by sme Vás srdečne pozvali na naše tradičné podujatie Vianoce predo dvermi, ktoré sa tento rok uskutoční v nedeľu 11. decembra v čase 11:00 – 15:00 na Rue Corrège 17. Môžete sa tešiť na pravú predvianočnú atmosféru, stretnutie s priateľmi, našich malých koledníkov a tiež budete mať príležitosť ochutnať dobroty z našich končín (kapustnica, lokše, súľance, oblátky, medovina, atď.).

Výťažok z podujatia bude použitý na charitatívny projekt Dobrá novina, ktorý týmto podujatím podporujeme už desiaty rok. Za podporu by sme sa radi poďakovali Úradu Slovákov žijúcich v zahraničí a spoločnosti APIMED.

Kto dá prístrešie Svätej rodine?

V našej farnosti sa minulý rok oživila ľudová adventná pobožnosť Kto dá prístrešie Svätej rodine?, ktorá začína deväť dní pred Narodením Pána. Povzbudzujeme všetkých k vytvoreniu malých modlitbových spoločenstiev, v rámci ktorých sa táto pobožnosť uskutoční.

Členovia Farskej rady na nový cirkevný rok

Na našej stránke sme zverejnili mená členov farskej rady na súčasný cirkevný rok. Môžete sa na nich obracať so svojimi postrehmi či návrhmi. 

Sv. omše počas vianočných sviatkov

Počas vianočného obdobia od 26. decembra do 4. januára nebudú slávené sv. omše. Prvá sv. omša v novom roku bude 6. januára 2017 na slávnosť Zjavenia Pána (Troch kráľov). Sv. omše počas vianočných sviatkov budú 24.12. o 16:00 a 25.12. o 9:30.
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by Mailchimp