Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli.
Otvoriť email v prehliadači

Informačník SKM - Máj 2016

V májovom čísle Informačníka Vás pozývame na pravidelnú nočnú adoráciu a slávenie vigílie zoslania Ducha Svätého v katedrále. Koncom mája pristúpi viacero detí z našej farnosti po prvýkrát k sv. prijímaniu a spoločne sa vydáme za sv. pátrom Damiánom do Leuven. Pozývame vás tiež na tohtoročné júnové stretnutie rodín do Farnieres.

Nočná adorácia

V piatok 13. mája medzi 20:00 a 23:00 pozývame všetkých na  pravidelnú nočnú adoráciu pri sviatostnom Spasiteľovi.

Vigília zoslania Ducha Svätého v katedrále

V sobotu 14. mája o 20:00 sa podobne ako každý rok bude v katedrále Saints Michel et Gudule sláviť vigília zoslania Ducha Svätého. V mene pomocného bruselského biskupa Jeana Kockerolsa vás všetkých na túto slávnosť pozývame.

Slávnosť 1. svätého prijímania

V nedeľu 22. mája počas nedeľnej svätej omše o 09:30 pristúpi viacero detí z našej komunity po prvýkrát k svätému prijímaniu. Prídite ich podporiť svojou účasťou.

Púť k svätému Damiánovi

V sobotu 28. mája sa uskutoční púť k sv. Damiánovi v Leuvene. Omša začína v  krypte kostola Sint-Antoniuskerk o 11:00 hod. Doprava je individuálna.

Stretnutie rodín vo Farnieres 2016

V piatok 17. júna odštartuje 11. ročník stretnutia rodín z Belgicka a Luxemburska vo Farnieres. Možnosť rezervovať si ubytovanie bude od utorka 10. mája od 20:00. Tých, ktorí nemajú možnosť zúčastniť sa celého vikendu, pozývame na nedeľnú sv. omšu, po ktorej bude nasledovať spoločná grilovačka a medzištátny futbalový zápas BXL-LUX.

Putujúci obraz Milosrdného Ježiša

Tento rok je Svätým rokom Milosrdenstva, počas ktorého putuje v našej farnosti v týždenných intervaloch obraz Milosrdného Ježiša. Pripojte sa aj Vy! Zapísať sa môžete na nástenke v kostole.
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať
© 2016 Slovenská katolícka misia. Všetky práva vyhradené.

Odhlásiť sa z odoberania Informačníka                                                                        Aktualizovať nastavenie odberu


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by MailChimp