Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli
Otvoriť email v prehliadači

Informačník - Január 2017

Veríme, že ste počas vianočných sviatkov nabrali dostatok telesných aj duchovných síl do daľšieho roka. Tešíme sa na stretnutia s vami na našich podujatiach. Január začneme nočnou adoráciou. Pokračuje tiež zbierka na Dobrú novinu a máte možnosť dať si posvätiť byt.

Nočná adorácia

piatok 13. januára medzi 20:00 a 23:00 pozývame všetkých na  pravidelnú nočnú adoráciu pri sviatostnom Spasiteľovi, počas ktorej zasvätíme našu farnosť ako aj nás samých a naše rodíny nepoškvrnenému srdcu Panny Márie, tak ako nás o to žiadala naša nebeská matka v jednom z jej posolstiev vo Fatime.

Dobrá novina 2016

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k  podujatiu Vianoce predo dvermi, počas ktorého sa z predaja a milodarov vyzbieralo 4830 eúr. Ďakujeme! Do 27. januára je stále možnosť zapojiť sa do zbierky Dobrá novina finančným príspevkom. Môžete tak spraviť prevodom na náš bankový účet, resp. prostredníctvom Paypal.

Požehnanie príbytkov a kancelárii

Tradícia požehnania domov má veľký duchovný význam. Je zvykom, že sa vykonáva spravidla v období Zjavenia Pána. V nasledujúcich týždňoch tak bude možnosť dať si posvätiť byt, dom, alebo aj kanceláriu. V prípade záujmu kontaktujte správcu misie.
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by Mailchimp