Copy
Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Молодь Демократичного Альянсу"
Дивитись цей лист в браузері

Дорогі друзі та подруги!

До Вашої уваги короткий огляд ДІЯЛЬНОСТІ Молоді ДемАльянсу. 
ЛИСТОПАДА-14

Суми: Нові обличчя осередку
У Сумах 1-го листопада Відбулося ЗВК, де Обрали нове керівництво Опис Опис Опис Опис Опис Опис осередку та нового Голову. - Данила Скачкова замість Дмитра Шестерньова, Який склавенов повноваження, прот залішається активним членом "Молоді ДемАльянсу" . Такоже у правління Було звертаючи нашого Борця з "транспортним бєспределом" Юлю Трофімцову :) Прес-секретарем Стала Ганна Веретенник
Деталі тут
Євро-Естафета: Хмельницький
Іншім містом, после Киева (де акція взяла старт 1-го листопада, коли Почаїв діяті Угода про Асоціацію) де пройшла акція "Сільніші Разом", ставши Хмельницький. Во время заходу проводилася активна просвітня робота среди населення, Активісти роздавалі наклейки та буклети з поясненням та аргументацією угідь Украни з ЄС. 
Деталі тут
Київ: ЗВК та нове правления осередку 
Услід за Сумами НЕ Забара ЗВК и у Києві. Столичні члени "Молоді ДемАльянсу" переобралі головум осередку (Настя Московченко), а такоже Обрали нове правления, прес-секретаря та Голову КРК. Нова команда з оптімізмом дивуватися у майбутнє та готовит Нові (і завершує старі, дів. Нижчих) проекти. Удачі, злагоди та натхнення!
Деталі тут
Хмельницький: Акція по ICity ЕКОномність 
Збирається Хмельницькому відбулася нова цікава акція Від місцевого осередку у-рамках Святкування Дня Республики Святкування Дня Республіки Проекту ICity :. місце, ДРУЖНЄ до тебе Захід акцентував Рамус на енергозбереженні та Економні вікорістанні ЕНЕРГІЇ у жітті та в побуті, тож Цілком слушно получил Назву ЕКОномність :)
Деталі тут

Суми: дослідження вартості проїзду у громадському транспорті

У Сумах продовжується кампанія "Ні транспортному беззаконню-Суми".  Сумський Державний Університет зробив дослідження, щоб встановити: яка ж ціна на проїзд у Сумах найбільш адекватна?
Головним запитанням було таке: чи вигідно перевозити пасажирів за 2 гривні? Виявилося - ще й як вигідно!
Деталі тут.

Чернігів: Акція “ЧТУ-50!”
Акція “ЧТУ-50!” (Чернігівський Тролей-бусний Завод). Цей захід привернув увагу городян, активістів та журналістів, які зібралися у салоні нового тролейбусу, який поїхав по найпершому маршруту, який був створений у місті - від Залізничного Вокзалу до р-ну Бобровиці, без зупинок. 
Охочим влаштували “екскурсію на колесах”, під час якої розповіли про історію заводу та цього виду транспорту, а також його сучасний стан у світі. Справжньою окрасою і несподіванкою став торт у вигляді… тролейбуса, шматок якого отримали всі присутні.
Деталі тут.

Євро-естафета: Чернігів 

У Чернігові пройшла акція, під час якої у театралізованій манері активісти “Молоді ДемАльянсу”  показали переваги Угоди про Асоціацію. Поважним гостем, який зробив перший пас м’ячиком євроінтеграції, був прес-атташе Представництва ЄС в Україні Девід Стулик. Гра в м’яч повинна була показати, що країна впевнено рухається у напрямку ЄС за активної підтримки європейської спільноти. 
Деталі тут.

Вінниця: Школа Лідера

Переміщаємося до Вінниці, де пройшла дуже гарна та продуктивна Школа Лідера під гаслом “ Почни з себе - зміни країну!”. Школа тривала два дні у с. Лука-Мелешківська і зібрала загалом 17 учасників, які проходили тренінги з командної роботи, тайм-менеджменту, лідерства та багото інших.
Деталі тут.

Київський осередок  vs Укрзалізниця: студенти вибороли право купувати квитки онлайн по студентському 

Ця подія заслуженно є тріумфом київської команди ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”! Боротьба, яка йшла рівно рік, закінчилася нашою перемогою - 18-го листопада “Укрзалізниця” зробила послугу - надала  можливість студентам купувати квитки онлайн за допомогою лише студентського з урахуванням та збереженням їхніх пільг.
Деталі тут.

Євро-естафета: Дніпропетровськ

Остання у звіті Акція “Сильніші Разом” відбулася у Дніпропетровську :) Активісти знайомили городян з новинами по євроінтеграції, роздавали брошури так буклети, де простою мовою було пояснено, що Україна виграє при співпраці з ЄС у різних аспектах: торгівельному, економічному, політичному і т.д.
Деталі тут.

"Стратегії регіонального розвитку міста 2011-2020" Хмельницький

Цього разу активісти осередку завітали до Хмельницької ОДА, де взяли участь у  зустрічі “Стратегії регіонального розвитку міста 2011-2020”. Під час обговорення виникла жвава дискусія, гром. актив теж мав змогу представити свої проекти та висловити думки та пропозиції.
Деталі тут.

Євро-естафета: Хмельницький: 1-відео, 2-відео
Чернігів: Акція “ЧТУ-50!”: 1-відео, 2-відео, 3- відео
Євро-естафета: Чернігів: Відео
Євро-естафета: Дніпропетровськ: 1-відео, 2-відео

З повагою, прес-служба ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”


відмовитись від цієї розсилки    підписка на оновлення