Copy
Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Молодь Демократичного Альянсу"
Дивитися цей лист в браузері

Дорогі друзі та подруги!

До Вашої уваги короткий огляд діяльності Молоді ДемАльянсу. 

ЖОВТЕНЬ-14

3.10.2014

Першими жовтневу тишу порушили сумчани, сповістивши, що проти Державної Міграційної Служби порушено кримі-нальну справу за хабарі та корупцію під час видачі закордонних паспортів.
(Сумську програму “Стоп Свавіллю в паспортних столах” зацікавлені можуть переглянути тут).

11-12.10.2014

А ось Хмельницький упродовж двох днів показав нам, що ДемАльянсівці не лише проводять квести, акції та розважаються, але й навчаються, працюють над зміцненням команди та дізнаються більше про різні аспекти громадської діяльності.

20.10.2014
15 жовтня Зарічний районний суд м.Суми за позовом активістки Молоді ДА Юлії Трофімцової постановив, що  студенти денної форми навчання мають право на пільговий проїзд у тролейбусах у розмірі 50% від вартості проїзду.
Але наразі ситуація не така вже й райдужна, боротьба у Сумах триває і ми можемо лише побажати новій команді осередку терпіння, наснаги та натхнення у здоланні “бюрократичної гідри”.
Відео

6.10.2014

Вже через кілька днів на акцію виходить Чернігів.  І то причина важлива: осіння депресія почала гострити свою зброю проти наших активістів! Але північний сусід Києва показав, що боятися не варто, бо найкраща зброя проти поганого настрою - усмішка і друзі поряд! 
 

12.10.2014

І знову Чернігівквест “Швидкі шаровари”, приурочений до дня українського козацтва. На учасників чекав ряд завдань, при тому не лише на силу і спритність, але й на кмітливість та знання історії. Наприкінці потрібно було зробити фото.
В результаті всі були захекані, проте задоволені і навіть вимагали “більше квестів” :)

25.10.2014
Закривати місяць випало м.Хмельницький. Цікавий та водночас творчий захід відбувся на Шевченків День у культурному центрі “Сорока”. Читали вірші, співали, грали на гітарі, змагалися у знанні фактів з життя та творчості Кобзаря у конкурсі “Шевченко зі мною завжди”.
Перемогу здобула випускниця філологічного факультету, хмельницька поетка Катерина Волошина, яка  отримала диск із фільмом про Шевченка та маленький "Кобзар".

9.10.2014
І ось, нарешті, ОдесаСвято відбулося 8 та 9 жовтня, коли у місті гостила вишита мапа України, яка подорожує областями, де її продовжують вишивати активісти та всі охочі. 
До акції вдалося залучити 233 людини, що можна назвати непоганим результатом. 50 написаних від щирого серця листів були передані бійцям в зону АТО.

 

19.10.2014
Вранці 19-го жовтня в Чернігові почалась акція “Вдалий обмін”, під час якої курці мали змогу обміняти свої цигарки на смачний фрукт :)
Акція мала дві мети: залучити молодь до здорового способу життя, який активно пропагується “Молоддю ДА”, та 
зібрати цигарки для відправки в зону АТО. 
Результати акції: 14 пачок цигарок, 140 грн та 1 кг яблук.


 

ЗМІ про нас у жовтні:

Суми, проїзд для студентів:  http://www.0542.ua/news/646388

Чернігів, обмін цигарок на яблучка:  http://svoboda.fm/region/234503.html

З повагою, прес-служба ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”відмовитись від цієї розсилки    підписка на оновлення 

 
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
VKontakte
VKontakte
Website
Website