Copy
Nezobrazuje se Vám email dobře?
Prohlédněte si email v prohlížeči
Dobrý den,
rádi bychom Vás pozvali na bezplatný
vzdělávací cyklus Vyvíjejme profesionálně. Půjde o sérii přednášek zaměřených na vývoj aplikací. V rámci networkingu budete mít během přednášek jedinečnou možnost seznámit se s vývojáři z Jihlavy a přilehlého okolí.

Přednášky jsou určeny jak začátečníkům a studentům, tak i pokročilejším vývojářům, kteří se programováním živí. Věříme, že si v nich každý najde alespoň pár věcí, které by mohl dělat lépe.

Všechny přednášky budou zdarma. Jednotlivé přednášky na sebe nebudou příliš odkazovat, takže není nutné navštívit všechny.

Google Developer Group (GDG) Jihlava je nezisková skupina lidí se zájmem o technologie, nehledě na platformu. Sdružujeme lidi se stejným zájmem v Jihlavě a přilehlém okolí a organizujeme akce, které jsou otevřené všem.

Váš email jsme našli na webových stránkách Vaší firmy a myslíme si, že by Vás naše přednášky mohly zajímat. Pokud si přejete dostávat informace o všech akcích GDG Jihlava, zaregistrujte se k odběru novinek pomocí tohoto formuláře.

Znáte někoho, koho by mohla přednáška, či celá série, zajímat? Prosíme, přepošlete mu tento email.

+1
Share
Tweet
Forward

Verzování

22. října 2014, 17:00 hod.

Vysoká škola polytechnická Jihlava


První přednášku věnujeme verzování. Řekneme si, jak uchovat historii veškerých provedených změn a jak spolupracovat v týmu na společném kódu. Ukážeme si, jaké nástroje máme k dispozici, a předvedeme si praktické ukázky s verzovacím nástrojem Git.

Na tuto přednášku se můžete registrovat již nyní.

Vstup je volný, ale registrace je povinná.  
Registrační formulář a pozvánka na akci na G+


 

Další přednášky cyklu Vyvíjejme profesionálně

Čistý kód - 10. prosince 2014

Druhá přednáška bude zaměřená na psaní čistého kódu. Tedy kódu, ve kterém se vyznáte vy i vaši kolegové, když se k němu znovu po roce vrátíte. Kódu, který se vám bude dobře udržovat a rozšiřovat. Přednášet bude Jirka Pénzeš ze společnosti Vendavo CZ.

Testování - leden 2015

Když už budeme mít čistý a verzovaný kód, k dokonalosti nám zbývá jenom poslední věc -  testy. Na téma testování bude přednášet Radim Daniel Pánek, Test Engineer ze společnosti Socialbakers.

Coderetreat - leden/únor 2015

Abychom o všem jenom nemluvili, zakončíme celou sérii Coderetreatem, na kterém si můžete psaní čistého kódu a testů vyzkoušet pod dohledem zkušenějších programátorů.
Pro aktualizace a informace o dalších akcích sledujte naše Google+ stránky. Zde vám také rádi zodpovíme vaše případné dotazy nebo náměty.
Google Plus
Web
Copyright © 2014 GUG. cz, Všechna práva vyhrazena.


Email Marketing Powered by Mailchimp