Copy
View this email in your browser
Někdo ví a někdo tuší. V létě jsme rekonstruovali Pokoj, a tak Jana stihla dovolenou až v prosinci. Byla celý měsíc daleko v Indonésii a péči o Pokoj převzala Katka. Připravila si pro vás vánoční speciál šití zipových taštiček a čile s vámi komunikovala, kdy a co a jak. Na začátku prosince jsme stihly pilotní workshop s Lubicou Skalskou šatník DIY. Taky proběhla šicí párty...

Co nás čeká v novém roce? Tak za prvé kurzy - to nám jde a to umíme dobře. Za druhé se konečně našla kvalifikovaná šicí supervize - třikrát sláva! Není to nikdo menší než Ľubica Skalská. Sláva počtvrté - těšíme se moc, co s Lubkou ušijeme. Přihlašování do dílny stále zatím funguje pouze přes mail. Napište nám, že přijdete a přijďte. Vymazlený web bude brzy - viz novoroční TODO list na konci tohoto mailu ;) Za třetí nás CityBee zařadilo mezi best of otevřených v 2015, tak musíme ještě trochu dotáhnout interiér, až nám sem začnou chodit ty zástupy novinářů. Hlavně ale přijďte vy! Jsme tu pro vás s veškerým našim nadšením i nedokonalostí.
Kurzový bestseller pro začínající. Seznamovací rendez-vous s šicím strojem. Jana z Kdotokdyslyšel vám vysvětlí všecky ty kolečka a páčky a ukáže vám kudy do toho. Rovnou si spolu ušijete tunel kolem krku, který se nám osvědčil jako takový hezký zimní začátečnický projekt.

Sobota 23. ledna 14.00 - 18.00
Úterý 2. února: 17.00 - 21.00

Skupina max 4, cena: 600,- (plus materiál na šátek 50,- až 350,-) 
Začátečnický projekt to je určitě, je ale třeba abys už šil(a) jakžtakž rovně. Jestli jsi u stroje nikdy neseděl(a), přijď nejdřív na úvodní seznamovací kurz. Jinak je koš veliká hitovka a Jana ti pomůže vymyslet velikost střihu, aby ti přesně pasoval na to, co potřebuješ...

středa 3. 2. 18.00 - 21.00

skupina max 4 / 3 hod / 450,- (plus cena materiálu - info, jak pokoupit pošleme po rezervaci)


 
Jeden by to neřek´, ale k šití sukně také nepotřebuješ umět víc než šít rovně. Máš-li za sebou náš začátečnický kurz nebo už umíš základy odjinud - směle se přihlaš. Jana z Antonín si v sukních libuje zima-nezima. Krok po kroku ti ukáže, jak si ušít svoji oblíbenou sukni se sklady. Z látky, kterou chceš - v délce, po jaké toužíš.

sobota 30. 1. 10.00 - 17.00
sobota 13. 2. 10.00 - 17.00

skupina max 4 / 7 hodin s pauzou na oběd/ 850,- (plus cena materiálu cca 1,2 metru látky - info pošleme po rezervaci)
Líbí se ti nějaký z kurzů? Super, registruj se přímo skrz link u jeho data.

Prosím před registrací na kurz věnujte pozornost obchodním podmínkám.


 
Vybrané pasáže z Janiných novoročních předsevzetí:
 
  • Na tři dny se někam zavřu a zprovozním web
  • Každý měsíc ušiji aspoň jednu věc pro radost sama sobě
  • Zaplatím někomu, aby natřel schody do dílny
  • Newslettery s kurzy neposílám o půlnoci 12.


Najdete nás:
Pokoj č. 10 - sdílená šicí dílna
Veverkova 10
Prague 17000
Czech Republic

Add us to your address book


Jsme tam každý všední den kromě pátků od dvanácti do šesti.

Už vás dění v Pokoji nezajímá? unsubscribe from this list