Copy
View this email in your browser

Kolik trenažérů vidíte?

Napište svůj tip do komentářů na FB Concept Fitness, případně ho pošlete na info@conceptfitness.cz. 12/9 ve 12:09 budou vylosování dva výherci volných vstupů na Indoor Rowing v SC Palmovka.

Větší sál a více trenažérů v SC Palmovka

V SC Palmovka se nově vesluje ve větším! Máme tam teď výrazně víc prostoru, o trochu víc vzduchu a také denní světlo. Tento týden tam přibylo několik trenažérů, z toho 4 zcela nové. Nově je třeba si místo na lekcích rezervovat v rezervačním systému ve Středním sále.

Nový ErgData

ErgData je bezplatná aplikace od Concept2 rozšiřující možnosti monitoru trenažéru. Nedávno byla uvolněna nová aktualizace přinášející kromě zcela nového vzhledu mnoho zajímavých funkcí. Aplikace umožňuje tréninky navolit v telefonu či tabletu a poslat je jednoduše do monitoru. Nabízí mnoho různých zobrazení, které lze dále upravovat a také analýzy výkonu. Výsledky posílá do tréninkového deníku Concept2 Logbook, který lze propojit s dalšími platformami jako Strava, Garmin Connect aj.
Více informací najdete na www.concept2.com.

 

Starší občasníky

Starší Občasníky CF najdete zde, ještě starší pak zde
Pavel Šmolka, tel. 739 626 701, email info@conceptfitness.cz

Veslujeme na těchto místech: Sport Centrum Palmovka, Heydukova 6, Praha 8; Sport Centrum Evropská, José Martího 31, Praha 6; Loděnice Bohemians, Modřanská 51, Praha 4
Starší Občasníky CF najdete zde.

NEMÁTE-LI ZÁJEM OD NÁS NAPŘÍŠTĚ DOSTÁVAT PODOBNÉ INFORMACE, ZDE SE ODHLASTE Z ODBĚRU