Copy
View this email in your browser

Concept2 letos slaví 40, respektive 35 let

Čtyřicet let společnosti Concept2 a především 35 let vývoje veslařských trenažérů přibližuje toto krátké video.
Modelem A to v roce 1981 začalo.
Zachovejte princip, přidejte trochu elektroniky, plastů, hliníku a designu a máte Model E (příp. D), který používáme na našich lekcích.

Nové lekce

Po volnějším létě se do rozpisu zase vrací některé staronové lekce a také "staré" i nové instruktorky. V loděnici Bohemians v Podolí cvičí ve středy Denisa, v pátky od 14/10 Kačka a nově o nedělích od 16/10 Věra.
Rezervujte si místo na lekcích !

Zaberte si trenažér / trenažéry pro sebe či pro svou skupinu !

Naše veslařské trenažéry v SC Palmovka a SC Evropská můžete v době mimo pravidelné lekce využít pro individuální cvičení, uzavřené lekce či závody nebo doplňkový trénink a kompenzační cvičení. Pište, volejte, domluvíme se.

Předběžná prosba o pomoc

Petr Vitásek je hlavním hybatelem myšlenky uspořádat o třetím prosincovém víkendu v některé pražské sportovní hale velké závody, konkrétně štafety pětičlenných družstev na půlmaratonské trati. Kdybyste měli čas, chuť a možnost pomoci s realizací této akce, ozvěte se ! Oceníme nabídky pomoci s logistikou (tj. přenášení trenažérů :-)), organizací, jakoukoliv propagaci, agitaci, ale užitečná bude i zpětná vazba od potenciálních účastníků.
Veslujeme na těchto místech: Sport Centrum Palmovka, Heydukova 6, Praha 8; Sport Centrum Evropská, José Martího 31, Praha 6; Loděnice Bohemians, Modřanská 51, Praha 4

NEMÁTE-LI ZÁJEM OD NÁS NAPŘÍŠTĚ DOSTÁVAT PODOBNÉ INFORMACE, ZDE SE ODHLASTE Z ODBĚRU