Copy
Na základě vašeho zájmu vám zasíláme novinky Hrajeme.cz.
Prohlédněte si tento e-mail ve vašem prohlížeči

Newsletter Hrajeme.cz 12/2016

Pokud máte chuť a čas, zveme vás na Večer Hrajeme, který se uskuteční tuto středu 21. září od 19 hodin v Praze. V jeho rámci vyhlásíme novou herní cenu: HVĚZDU Hrajeme.cz, kterou zvolila odborná porota. Více viz pozvánka.

Cílem nové ceny Hrajeme.cz je upozorňovat na nejlepší hry vydávané v České republice a pomoci veřejnosti s výběrem správné hry. Vybírat budeme z aktuálních novinek každého čtvrt roku. Ty obdrží stříbrnou hvězdu Hrajeme.cz DOPORUČUJE. Za celý rok pak zvolíme jednu nejlepší hru.

Nová herní cena Hrajeme.cz

Rádi bychom ocenili nové hry, které jsou kvalitní a u které by mohly být zábavné i po několika letech. Věříme, že vám tak pomůžeme s výběrem správné hry právě pro vás. 

Od jiných cen se budeme lišit tím, že porota Hrajeme.cz bude každé čtvrtletí (jaro, léto, podzim, zima) vyhlašovat Doporučené hry Hrajeme.cz – nejlepší novinky. A v září zvolí jednu hru, která se stane Hvězdou Hrajeme.cz daného roku. Více viz článek.

Hrajeme.cz DOPORUČUJE

Vyhlásili jsme Doporučené hry, které od nás získávají stříbrnou hvězdu 2016. Jsou to hry vydané v období od 1. července 2015 do 30. června 2016. Najdete mezi nimi hry pro příležitostné i náročné hráče. Celý přehled najdete v tomto článku.
Copyright © 2016 Hrajeme.cz, All rights reserved.Chcete změnit nastavení pro zasílání tohoto e-mailu?
Můžete aktualizovat údaje pro zasílání Newsletteru Hrajeme.cz nebo se odhlásit

Email Marketing Powered by Mailchimp