Copy
Na základě vašeho zájmu vám zasíláme novinky Hrajeme.cz.

Prohlédněte si tento e-mail ve vašem prohlížeči

Newsletter Hrajeme.cz 5/2016

Máme pro vás několik novinek, které se týkají úvodní stránky Hrajeme.cz. V horním menu najdete novou položku Akce. Otevře vám stránku Kalendář akcí 2016, kde najdete přehled herních akcí pro veřejnost i nejrůznější turnaje, jichž se můžete zúčastnit. V sekci Herní akce jsou pohromadě pozvánky na akce. Rozšířili jsme také sekci Novinky, takže již na úvodní stránce najdete sedm posledních článků. Nově jsme na úvodní stránku přidali sekci Soutěže.

Aktuálně můžete soutěžit o dvě velké hry, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Kooperativní hra Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově vyjde začátkem dubna. Rodinná hra Quadropolis již míří do obchodů.

Soutěž o hru

Soutěžit o hru Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově můžete do 29. března. Staňte se jedním z prvních držitelů českého vydání, které připravuje Albi.

Soutěž o hru

Soutěžit můžete také o novinku – rodinnou hru Quadropolis z dílny Days of Wonder. České vydání připravil Blackfire. Budete stavět město s ohledem na potřeby jeho obyvatel, a tak, abyste předčili snahy svých protihráčů. Soutěžit o tuto hru můžete do 5. dubna
Pořádáte herní akci? Dejte o ní vědět! Pozvěte návštěvníky Hrajeme.cz. Pošlete nám e-mail na adresu redakce@hrajeme.cz, nastavíme vám přístup, abyste mohli pozvánky zadávat sami.

Nominace na Golden Geek 2015

Jaké jsou nominace na cenu Golden Geek 2015 se dozvíte v našem článku. Mezi nominovanými hrami ale nechybí řada těch, které u nás vyšly nebo letos vyjdou. Například Krycí jména, Through te Ages: Nový příběh civilizace, Marco Polo, Hra o trůny: karetní hra, Blood Rage, 7 divů světa: Duel, Mysterium.

Novinky

Dino na podzim vydalo dvě pěkné rodinné hry, které by se vám mohly líbit. Ve hře Kvak! má každý hráč svou žabí královnu s družinou, s jejichž pomocí se snaží ovládnout rybník. Tumult Royal vás zas zavede do světa šlechty. Svému rodu budete chtít zajistit slávu stavbou památníků a soch.
V Kalendáři novinek 2016 najdete přehled vydaných i chystaných her. Nově také reprinty a dotisky. Aktuálně vychází například Eldritch Horror, Klub ztroskotanců, rozšíření Labyrint zkázy k Descentu, Brány Arkhamu k Temnému znamení, první tři balíčky z cyklu Západozemí ke Hře o trůny: karetní hře.

Připomínky a náměty

Své připomínky a náměty ke stránkám portálu Hrajeme.cz nám zasílejte na adresu redakce@hrajeme.cz. Pomůžete nám je i nadále vylepšovat. Děkujeme.
Twitter
FB
Hrajeme.cz
Copyright © 2016 Hrajeme.cz, All rights reserved.


Kontakt:
*|HTML:LIST_EMAIL_HTML|* 

Chcete změnit nastavení pro zasílání tohoto e-mailu?
Můžete aktualizovat údaje pro zasílání Newsletteru Hrajeme.cz nebo se odhlásit

Email Marketing Powered by Mailchimp