Copy
Zprávy z Centra - Novinky pro rok 2015
Jak na nový rok, tak po celý rok!
Vnímáme přelom roku jako ideální příležitost pro změny a novinky, a tak nastal čas se o ně s vámi podělit. Abychom začali hezky od začátku, v tomto čísle se budeme věnovat hlavně těm nejmenším, kteří si pro svůj vývoj zaslouží patřičnou pozornost. Protože i dům musí stát na dobrých základech, aby stál pevně a byl bezpečným místem. 

Doufáme, že se náš program blíží vašim potřebám a představám, že si v něm každý najdete něco pro sebe... Nás moc baví se s vámi potkávat a sdílet zážitky, těšíme se brzy opět naviděnou!
Cvičení pro nejmenší
Aktivní program plný pohybu, říkánek a objevování pro děti od 2 do 12 měsíců. Podpořte správný psychomotorický vývoj i zdravou zvědavost pod dohledem kvalifikované lektorky.
  • cvičení a polohování podle zásad Evy Kiedroňové 
  • příprava a nácvik jednotlivých dovedností, vše v souladu s psychomotorickým vývojem dítěte
  • činnosti doprovázené slovním doprovodem (písničky, básničky)
  • rozvoj hrubé i jemné motoriky, koordinace v prostoru, balanční cvičení
  • objevování světa hrou
Podrobnosti

Pelíšek - den jako stvořený pro nejmenší dětičky

Po celý den jsou vám k dispozici prostory, které jsme upravili na míru: příjemně teplá hernička s podložkami, dekami a polštářky jako v hnízdečku, dostatek místa na přebalování, kuchyňka k přípravě mléka a dětské stravy, kojicí polštáře,...
 


.... a v neposlední řadě si můžete najít nové kamarádky, probrat s ostatními maminkami své radosti i starosti, rozvíjet se ....


 
Podrobnosti
V kůži dítěte
Prožitkový seminář pro dospělé, na kterém si vyzkoušíte, co vše by mělo dítě ve svém psychomotorickém vývoji zvládnout od narození do jednoho roku.
Podrobnosti
Hlídací hernička
Od ledna nabízíme novou službu rodičům - krátkodobé hlídání s případě potřeby (lékař, vyřizování na úřadech, nákupy,...). Děti čeká aktivní program a odborný dozor.
Podrobnosti
Kino pro maminky
Díky programu 
Promítej i Ty! vám můžeme nabídnout dopolední promítání skvělých dokumentů z festivalu Jeden svět. To vše s hlídáním dětí, ve známém prostředí a se zajímavou diskuzí po skončení.
Podrobnosti
Krátce....
Od 1. 1. 2015 platí nový ceník - do 19. 12. máte možnost zakoupit permanentky za stávající ceny.

Od ledna přidáváme další termín Veselé herničky, nově se můžete rezervovat i na 9:00. Podrobnosti zde

Homeopatická poradna - ve spolupráci s Mgr. Lenkou Szopovou, Rhom. (www.duhovekapky.cz) nabízíme od ledna 2015 besedy a konzultace, a to každý sudý týden vždy v pondělí od 15 do 18 hodin a ve čtvrtek od 9 do 12 hodin. Podrobnosti zde

Pokračujeme v podpoře podnikání - nově v Centru nabízíme komunitní vzdělávací akce Google Business Group (GBG) a nabízíme i počítačové konzultace.

Rozšiřujeme nabídku - sledujte nové záložky Poradenství a Organizování akcí

Co vám chybí v naší nabídce? Prosíme o vyplnění krátkého dotazníku - odkaz zde
Share
Forward
+1
unsubscribe from this list    update subscription preferences