Copy
View this email in your browser

Žiemos rankdarbiai ir pavasario mugės 

Projektas  “reMade and reLive”

Šio projekto idėja ir tikslas – neformalus smurtą namuose patyrusių – 30 – 50 metų amžiaus moterų – mokymas perdirbti tekstilės gaminius ir kurti rankdarbius šitaip sukuriant sau darbo vietą. Projektu siekiama integruoti rizikos grupėje esančias moteris į darbo rinką įvertinant ir panaudojant jų asmeninį, socialinį, kultūrinį identitetą ir mokant jas gaminti įvairius produktus perdirbant naudotas medžiagas. Šią žiemą Moterų informacijos centras organizavo bent 4 kūrybines dirbtuves, ruošėsi Kaziuko mugei su "Nendrės" vaikų darželio vaikais ir sėkmingai dalyvavo priešpaskutiniame partnerių susitikime Londone, Didžioji Britanija. 
Nuotraukoje "Nendrės" vaikų gaminiai. 
Partnerių susitikimas

Projektą,  įgyvendina partneriai iš šešių šalių. 2015/01/22-23 vyko partnerių susitikimas ir rankdarbių paroda Londone. Mus priėmė DAYMER Turkų-Kurdų bendruomenės centre. Čia vaišinomės turkiškais pusryčiais, susitikome su bendruomenės moterimis, dalyvavome ir jų organizuotuose rankdarbių dirbtuvėse. Skaitykite daugiau Daymer.org
Rankdarbių dirbtuvės Vilniuje

Vilniuje darželyje "Pupų pėdelis" organizuotos kūrybinės dirbtuvės mamytėms ir vaikams.  Spalvingus gaminius ketiname vežtis į projekto mugę Frankfurte. Paskutinins baigiamasis renginys organizuojamas š.m. gegužės mėn. 21 d 
 
Padėkime vaikams gaminti lėles!

Moterų informacijos centras bei nevalstybinis vaikų darželis „Nendrė“ visą vasarį kvietė prisijungti prie labdaringos akcijos ir atnešti nenaudojamus audinius. Prašėme dovanoti švarius ir tvarkingus audinius. Iš audinių vaikai gamino žaisliukus, kuriuos bandys parduoti "Kaziuko mugėje“. Surinktos lėšos atiteks „Nendrės“ vaikų sociokultūrinei veiklai finansuoti. O mūsų idėją remia Europos Komisija pagal Mokymosi visą gyvenimą programą Griuntvig - "reMade-reLive".
 
Rankdarbių mugė Londone

Londone š.m. sausio mėn. vyko priešpaskutinins partnerių susitikimas ir rankdarbių paroda. Gausiausia nukrauti buvo Turkijos moterų stalai, o Vilnių atstovavo Moterų infornmacijos centro, Vilniaus krizių centro ir vaikų darželio "Pupų pėdelis" atstovės. 
Pamatykite renginio nuotraukų albumą

ŠMPF Naujienos švietėjams 

EPALE yra nauja daugiakalbė bendruomenė, siejanti suaugusiųjų švietimo specialistus, tokius kaip jūs! Platforma kuriama siekiant padėti jums mokytis iš kitų Europos šalių specialistų ir bendradarbiauti, kad pagerėtų suaugusiųjų švietimo paslaugų Europoje kokybė, būtų kuriamas stiprus visos Europos suaugusiųjų švietimo sektorius ir suteikta galimybė jums, suaugusiųjų švietimo specialistams ir skleidėjams, pasiekti visus suaugusius mokinius.


Sužinokite daugiau


Moterų informacijos centro naujienlaiškis © 2015
Nuotraukos Moterų informacijos centro


unsubscribe from this list    update subscription preferences