|
|
Dag <<First Name>>
Na de Paasvakantie starten de lentereeksen Meridiaan Chi Kung en Taoyin Yoga. Zij die eerst nog willen kennismaken kunnen een open les volgen op 18 of 25 april of je kan meteen inschrijven voor de hele Lentereeks. (max 16 deelnemers)
De Shiatsu Opleidingen Cyclus 1 en 3 zijn nog volop bezig en er zijn wel enkele basiscursussen afgerond. Voor zij die reeds de basiscursus hebben gevolgd is het mogelijk verder te gaan met de Meridiaanstudie vanaf vrijdag 21 april telkens van 9u-16u.
Wil jij ook Shiatsu leren, dan raden we de Shiatsu Basiscursus, dit is de instap naar Cyclus 1 van de Shiatsu jaaropleiding en kan apart gevolgd worden. Er zijn 2 mogelijkheden:
- Basiscursus avondreeks in samenwerking met Syntra Gent start op woensdag 26 april om 19u (8 avonden)
- Basiscursus weekendreeks op 20+21 mei en 10+11 juni in de Shiatsu Academie (geniet van korting tot 20 april).
De Chi Nei Tsang 1 jaaropleiding loopt ook nog. Wens je deze energetische orgaanmassage te leren, dan kan dat tijdens onze Basiscursus CNT1 die start op woensdag 15 mei om 19u (6 avonden - geniet van korting tot 15 april). Deze basiscursus is de instap naar de jaaropleiding en kan apart gevolgd worden.
Zij die reeds minimaal de Basiscursus Shiatsu en/of Chi Nei Tsang hebben gevolgd, zijn welkom op de oefenavond op maandag 8 mei om 19u30 (vooraf inschrijven is noodzakelijk)
AANRADER!!!
Barry Spendlove komt voor de 2e keer naar de Shiatsu Academie, ditmaal neemt hij ons mee in de Iron Shirt Chi Kung. Deze workshop vergt geen enkele voorkennis. (geniet van korting tot 15 mei).
kijk er naar uit je te mogen verwelkomen
heb je nog vragen, neem gerust contact.
vriendelijke groetjes
Dominique
|
|
SHIATSU CYCLUS 1 - MERIDIAANSTUDIE
start vrijdag 21 april van 9u-16u
|
|
|
|
Voor allen die reeds de Basiscursus Shiatsu gevolgd hebben is het mogelijk de reis verder te zetten met de Meridiaanstudie. De vervolgcursus start op vrijdag 21 april en loopt over 10 vrijdagen + 3daagse telkens van 9u-16u.
21+28 apr 5+12+19 mei 2+9+23+30 jun 8 sep + 3daagse 15+16+17 sep 2017
>> meer info
|
|
|
Basiscursus Shiatsu start op 20+21 mei (korting tot 20 apr) >> meer info
|
|
Chi Nei Tsang 1 Basiscursus start op 15 mei om 19u (korting tot 15 april) >> meer info
|
|
Shiatsu en Chi Nei Tsang oefenavond op maandag 8 mei 19u30-22u
inschrijven via mail naar dominique.respens@gmail.com
|
|
|
|
Meridiaan Chi Kung open lessen op 18+25 apr om 19u - Lentereeks start vanaf 18 apr >> meer info
|
|
Taoyin Yoga open lessen op 18+25 apr om 20u15 - Lentereeks start vanaf 18 apr
>> meer info
|
|
IRON SHIRT CHI KUNG met BARRY SPENDLOVE 1+2 juli
|
|
|
|
In deze workshop exploreren we onze Ijzeren Hemd structuur en gaan we ons diep verbinden met de Aarde. We genieten van het werken met onze botten, fascia, spieren en pezen. We leren onze innerlijke structuur versterken via een aantal staande houdingen, pezen- en ademhalingsoefeningen.
Workshop 1+2 juli van 10u - 17u
Bijdrage 160 euro - vroegboekprijs 130 euro bij betaling vóór 15 mei 2017
inschrijven via het inschrijvingsformulier
|
|
Overzicht Lenteprogramma
18 apr 2017 - Open les MCK om 19u >> inschrijven
18 apr 2017 - Open les Taoyin Yoga om 20u15 >> inschrijven
22 apr 2017 - Workshop Shiatsu bij Kinderen om 9u30 >> meer info
25 apr 2017 - Open les MCK om 19u >> inschrijven
25 apr 2017 - Open les Taoyin Yoga om 20u15 >> inschrijven
26 apr 2017 - Start Shiatsu Basiscursus Syntra Gent om 19u >> meer info
08 mei 2017 - Oefenavond Shiatsu en CNT om 19u30 >> inschrijven
15 mei 2017 - Start Chi Nei Tsang Basiscursus** om 19u >> meer info
20 mei 2017 - Start Shiatsu Basiscursus Kortrijk** om 9u30 >> meer info
1 juli 2017 - Workshop Iron Shirt Chi Kung** met Barry Spendlove >> meer info
Uitgebreide info over deze activiteiten vind je op www.shiatsu-academie.be
Vooraf inschrijven is noodzakelijk via de inschrijvingsformulier op de website, voor sommige activiteiten genieten vroege beslissers van korting op de bijdrage**.
|
|
|
|
|
|
|