Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli
Otvoriť email v prehliadači

Informačník SKM - November 2016

V novembri sa uskutočnia v 'našom' kostole dva koncerty. Voľby do Farskej rady sa ani tento rok konať nebudú. Vopred dávame avízo na nočnú adoráciu a duchovnú obnovu začiatkom decembra a tradičné predvianočné stretnutie Vianoce predo dvermi.

Koncert Lotz Trio

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Belgicku a Slovenská katolícka misia Vás pozývajú na koncert formácie Lotz Trio (basetové rohy), ktorý sa uskutoční 15. novembra o 19.30 v kostole Sacré-Coeur na Rue le Corrège 19.

Koncert Brusinky & En Arché

Vo štvrtok 17. novembra 2016, sa uskutoční Koncert sborove tvorby, na ktorom vystúpia bruselský spevácky zbor Brusinky a pražský komorný zbor En Arché. Koncert sa bude konať v kostole Sacré-Coeur na Rue le Corrège 19 o 20:00 (vstupné 5 EUR). Dodatočné informácie nájdete na stránkach České inspirace

Voľby do Farskej rady

Vzhľadom na počet kandidátov sa voľby do Farskej rady tento rok neuskutočnia. Mená nových členov budú vyhlásené počas nedeľnej sv. omše 27. novembra. Následne budú zverejnené na stránke SKM. Tým, ktorí sa odhodlali k tejto forme aktívnej služby spoločenstvu, ďakujeme!

Nočná adorácia

piatok 2. decembra medzi 20:00 a 23:00 pozývame všetkých na pravidelnú nočnú adoráciu pri Sviatostnom Spasiteľovi v našom kostole.

Duchovná obnova a sviatosť birmovania

V sobotu 3. decembra vás pozývame na 'adventnú' duchovnú obnovu, ktorú povedie pražský pomocný biskup Václav Malý. Bližšie informácie zverejníme v najbližších dňoch. Počas svojej návštevy v Bruseli vyslúži p. biskup 4. decembra sviatosť birmovania.

Vianoce predo dvermi

Tohtoročné Vianoce predo dvermi sa uskutočnia 11. decembra. Každú nedeľu od 15:00 do 16:00 bude na Rue Jenneval 10 prebiehať nácvik koledníkov a hudobníkov - spolu s deťmi naň pozývame aj ich rodičov.
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by Mailchimp