Copy
Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli.
Otvoriť email v prehliadači

Informačník SKM - Apríl 2016

Vzhľadom na veľkonočné sviatky zasielame aprílove číslo Informačníka neskôr ako zvyčajne. V apríli Vás pozývame na pravidelnú nočnú adoráciu a jarné upratovanie kostola. Pripomíname modlitby v rámci Svätého roku milosrdenstva. Nakoniec dávame do pozornosti návštevu arcibiskupa Cyrila Vasiľa začiatkom mája.

Nočná adorácia

V piatok 15. apríla medzi 20:00 a 23:00 pozývame všetkých na  pravidelnú nočnú adoráciu pri sviatostnom Spasiteľovi.

Jarné upratovanie kostola

V sobotu 16. apríla od 10:00 plánujeme podobne ako minulý rok jarné upratovanie nášho kostola. Všetkých - starých aj mladých - pozývame, aby pridali ruku k dielu a aj takýmto spôsobom vytvorili spoločenstvo.

Putujúci obraz Milosrdného Ježiša

Tento rok je Svätým rokom Milosrdenstva, počas ktorého putuje v našej farnosti v týždenných intervaloch obraz Milosrdného Ježiša. Pripojte sa aj Vy! Zapísať sa môžete na nástenke v kostole.

Arcibiskup Cyril Vasiľ v Bruseli

V máji navštívi našu komunitu arcibiskup Cyril Vasiľ pôsobiaci vo Vatikáne. V sobotu 7. mája udelí otec biskup sviatosť birmovania. Plánujeme s ním tiež diskusiu. Jej konanie a miesto budú potvrdené na našej webovej stránke.
Zdieľať
Zdieľať
Preposlať
© 2016 Slovenská katolícka misia. Všetky práva vyhradené.

Odhlásiť sa z odoberania Informačníka                                                                        Aktualizovať nastavenie odberu


This email was sent to <<E-mailová adresa*>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Slovenská katolícka misia · Rue Jenneval 10 · Bruxelles 1000 · Belgium

Email Marketing Powered by MailChimp